Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a legjobb ruhabolt...

Melyik a legjobb ruhabolt ezek közül? H&M, Bershka, Orsay, Zara, Mango, Promod?

Figyelt kérdés
2017. jan. 18. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ, hogy mit keresel.

H&M nagyon stílusú ruha van.

Bershka szerintem gyerekes.

Orsayban nagyon sok csinos ruha van, ha irodában dolgozol, akkor ott sok mindent fogsz találni.

Zarában is többféle stílus van.

Mango és Promod elvontabb. Ott is vannak jó, de nem olyan sok. És ezek drágábbak is.

2017. jan. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sorrendben nálam:

H&M

Mango

Zara

Orsay

Promod

Bershka


De ezek közül a Zara-Mango, és a Promod-Orsay elég hasonló szerintem, utóbbi kettő főleg.

2017. jan. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A H&M ruhái lehet, hogy divatosak, viszont hihetetlenül pocsék minőségűek, így nekem nem tartozik a kedvenceim közé.

A Bershka ruhák egy pár fokkal tartósabbak, szeretem az ott vásárolt ruháimat, viszont egyiket sem mondanám különösebben elegánsnak, inkább divatos utcai ruháznak írnám le.

Az Orsay-ben és a Promod-ban rengeteg gyönyörű elegáns ruhát találok, amit sokan megdícsérnek.

A Mango és a Zara stílusban elég vegyes, a minőségük kifogástalan.


Tehát összegezve:

😐 H&M

😏 Bershka

😉 Mango,Zara

 Orsay, Promod

2017. jan. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez attól függ hány éves vagy. Én 16 leszek, és a legkedveltebb üzletem a H&M. Még nem csalódtam bennük, szerintem jó minőségű ruhákat árulnak elég jó áron. (Leárazáson 890 Ft-ért vettem egy felsőt).

Nem szeretem az Orsayt, de ez csak azért van mert inkább felnőttes 30-40 éves nőkre találsz csak ruhát, tehát ha velem egy korú vagy oda ne menj.:)

Bershkáról annyira nincs véleményem, bár ami van is nem pozitív, eddig 1 felsőt vettem tőlük 2500 Ft-ért és kinyúlott a könyökénél..

A Zarát szeretem nagyon.

A Promod és a Mango modernebb ruhákat árulnak, de ha tini vagy akkor is a H&M-et ajánlom. :)

2017. jan. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nálam a Zara-Mango-H&M hármas itt a befutó, bár a H&M-es ruhák minősége tényleg nem a legjobb, ott inkább akciós időszakban vásárolok, plusz van vagy 40 regisztrációm már, mert minden új feliratkozásnál kapok +10% kedvezményt. Teljes áron ott nem vásárolnék.
2017. jan. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A H&M minőségével nem vagyok megelégedve, ámbár néha vannak nagyon jó akciók. Viszont a Promod, mango, orsay hármast imádom. Igen, egy kicsit elvontabb stílusú, de én mindig olyan, vagy hasonló ruhákba öltöztem és nagyon dicsérték a stílusomat, egy rossz szót nem hallottam még róla. A Bershka se rossz, bár nekem nem a kedvencem. A Zara se rossz, van pár jó ruha ott is, de nem igazán az én stílusom.
2021. máj. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!