Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » H&M ruhák minősége milyen?

H&M ruhák minősége milyen?

Figyelt kérdés
2017. jan. 19. 09:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%
Kinai cucc.
2017. jan. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Változó. Kötött dolgaik hamar kinyúlnak.
2017. jan. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
változó, nézd meg az anyagot és a kidolgozást- vannak silány minőségű cuccaik, amik hamar tönkremennek (főleg a divided részen), de ki lehet fogni jó minőségű darabokat. nekem vannak cuccaim, amiket évek óta hordok és semmi bajuk. de cipőt ne nagyon vegyél ott, azok tényleg nagyon gagyik. max eredeti bőrt, de azt is nézd meg 2x.
2017. jan. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
valamelyik jó, valamelyik nem. szerintem onnan nem érdemes rendelni, élőben látszik a minősége inkább.
2017. jan. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is csatlakozom az "elég változó" részleghez:) Általában azok a darabok amik nekem tetszenek jól bírják, de láttam már olyat aminek nagyon rossz anyaga volt. A szürke melegítőm kifakult és megbolyhosodott, de ugyanaz a fajta pulcsi más színben meg tökéletesen elvan. Amúgy nekem a dividedes dolgokkal se volt bajom, sőt:)
2017. jan. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Általában jó, de van gagyi termékük is.
2017. jan. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Ez tipikusan olyan ruhabolt, ahol megkapod szezon legdivatosabb ruháit, de mire az lecseng (fél-1 év), már ki is selejtezheted az addigra szakadt, szöszös, pókháló anyagú ruhát.

Nagyon gyenge a minőség.

Fastfashion üzletek közül inkább az Inditex Group márkáit ajánlom: Zara, Bershka...stb.

2017. jan. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#7 pedig a bershka az egyik leggagyibb a plázás kínálatból
2017. jan. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
a bershka szerintem is borzasztó. vettem ott ruhát, bomber dzsekit, mindkettőből lógnak ki a cérnák...
2017. jan. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem is az a tapasztalatom, hogy a h und m semmivel nem rosszabb a zaránál. Sőt...A Berschka a legrosszabb.

Nekem eddig semmi gondom nem volt a h und m ruháimmal. Ár-érték arányban a legjobb.

2017. jan. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!