Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy kell kiejteni azt hogy...

Hogy kell kiejteni azt hogy Lasocki?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm!

2017. jan. 23. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

Magyarul ugy ahogy irva van.

Szerinted barmely kulfoldi aggodik is azon hogy magyrul hogy kell kiejteni magyar neveket?

Meg a tulajdon nevunket a sportoloknal is megforditva es ekezet nelkul irjak ki, de mi magyarok persze mindenkinek megfelelunk ahogy kell.

2017. jan. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :)
2017. jan. 23. 12:13
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Én laszokinak ejtettem eleinte, aztán a reklámban úgy mondták hogy laszocki.

Mondom jólvan :D

2017. jan. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
7%

En meg az auchant is ugy ejtem ahogy irjak!

Igaza van az elsonek, ez az orszag tenyleg gondot csinal abbol hogy megfeleljen a kulfoldieknek de visszafele mar nem igaz!


Az idegesito hogy az angolt, olaszt, de meg a svedet is hibatlanul ejtik, de a nemet ami igazan kozel all hozzank azt botranyosan!


Pl. Agip benzinkut magyar mondja Adzsip, az omv benzinkutat az ÖMfau helyett ugy mondjak ahogy irva van!

Erdekes ugye?

2017. jan. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
LASZOCKI-nak kell ejteni pupákok! Ha nehéz a dolog, akkor tegyétek be a szót a FORDÍTÓBA, ott meg is lehet hallgatni a kiejtést.
2017. márc. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!