Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Stretch farmert hordok és már...

Stretch farmert hordok és már alig feszül rajtam. Mivel lehetne újra feszesre tudnám varázsolni a nadrágot?

Figyelt kérdés

2017. jan. 27. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekel
2017. jan. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én miután kimosom őket, kicsit mindig feszesebb lesz, aztán egy-két nap múlva újra lazul picit. De amúgy van olyan skinny gatyám amit beszűkítettem, mert már így sem volt elég feszes. Beszűkítés után viszont nagyon szuper lett, most már deréktól bokáig totál rám tapad. :)


F

2017. jan. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyam a szaritogeppel intezi el a jo ruhaimat ugy hogy kicsi legyen
2017. jan. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos semmivel. Olyat nacit kell venni, ami nem fog megnyúlni, de ez sajnos csak használat közben derül ki. Nekem a h und m-es treggeingseim és a zara farmerom bírja a legjobban. A tallys és a mangós gatyáim mind megnyúlnak idővel, hordhatatlanná.
2017. jan. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok. A tallys gatyaim hordhatatlanra nyulnak olyat tobbet nem veszek. Sajnos ugy vettem meg, hogy egy nagyon kicsit kicsi volt, most meg beleferek 2x. Mar csak is Pull and Bear-eset hordok.
2017. jan. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem az F&F jeggingseim azok, amik bírják a strapát, de ugyanettől a márkától a denim farmereim egy viselés után akkorák, mintha egy elefántra szabták volna. Van H&M-es farmerem, ami passzentos, és egy (totál ugyanaz a típus, csak más szín), ami kinyúlik. A Tallys nadrágjaim közül csak nyúlott van.

Mosás után jó a helyzet, változó, hogy melyik mennyi idő után veszít a feszességéből. Ha nagyon gagyi az anyag, akkor lehet belőle szűkíteni, utána ugyanígy kinyúlik, azt tapasztaltam sajnos.

2017. jan. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kim Bo Mao ***** válasza:
Frissen mosottan, vizesen szárítógépben megszárítani.
2017. jan. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!