Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a ruha jó szalagavatóra?

Ez a ruha jó szalagavatóra?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok. Van ismerősöm a végzősök között, de külön senki se hívott. Csak úgy érdekel. Én ezt a ruhát venném fel:

[link]

Szerintetek egy 15 éves lánynak jó? És fekete vagy nude magassarkú legyen hozzá?



2017. jan. 27. 22:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Ez odaillő lenne.Mindkét cipővel szép lenne,de mivel fiatalka vagy még ezért inkább a nude színűvel!:)
2017. jan. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik, nem a stílusom, de ha neked bejön, akkor nincs probléma. Mondjuk ez szerintem nem pont szalagavatóra való, oda azért valami elgánsabb kellene - persze nyilván nem annyira, mint azoké, akiknek a szalagavatója van, de azért elmegy ez is. Én akkor már fekete cipővel húznám, és feldobnám ékszerrel is a ruhát.
2017. jan. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Sajnos en is elegansabbat neztem ki, de az utolso darab volt es el volt szakadva ezert a boltban hagytam. Mult het szombatom abbol allt, hogy ruhat kerestem. Vettem egyet, az nem volt szerelem, ezert visszavittem. De ruha meg kell es a h&m-be ez volt a legjobb es az azert megis csak jobb volt.

A ciporol annyit hogy en nude szinut vennek inkabb fel, mert nem vagyok tul magas es igy tul sok lenne a fekete. De a fekete cipommel itthon megneztem nem "nyom/vesz le" a ruha a magassagombol magassarkuval.

2017. jan. 27. 22:50
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja, így érthető. :)

Akkor legyen ez, azért elmegy - ahogy írtam. :) Én is alacsony vagyok egyébként, de fekete ruhához mindig fekete magassarkút veszek fel, úgy van meg az összhang, legalábbis számomra. Egyáltalán nem szokott összenyomni. De persze ez nagyban függ a cipőtől is. Ha a nude jobban néz ki, előnyösebb a lábadon, akkor azt. Meg persze amelyikben jobban érzed magad, és amelyikben jobban tudsz majd táncolni.:)

2017. jan. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tancolni nem fogok, azert dol majd el hogy a nude vagy a fekete mert mult het szombaton mikor neztem cipot mar mindenki teljesen kesz volt es pestrol hazavezetni meg az ido... Akkor hagytuk. Aztan kozben lebetegedtem. Es majd holnap delelott megyek meg el egy nude cipot nezni. Ha lesz akkor az, ha nem akkor a fekete. A betegseg miatt nem tancolhatok majd az evfolyammal, mert gyogyultam csak pihenni kell meg.
2017. jan. 27. 22:59
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A ruha szuper,énis fekete magassarkút vennék. 15/L
2017. jan. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Rendben akkor jobban atgondolom meg a feketet. Csak az aggaszt egy picit hogy lekem a bokam folott 10 cm-vel er.
2017. jan. 27. 23:20
 8/11 A kérdező kommentje:
*nekem. De igazabol ez csak az en fejembe van. Na a cipot meg tenyleg atgondolom. Koszonom a valaszokat. Jo ejt 😘
2017. jan. 27. 23:21
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
hát úgy oké lenne a ruha, de ez a hossz tényle csak vékony, hosszú lábakon áll jól.
2017. jan. 28. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
[link] ennyirever le nekem a ruhanak a csipkevresze, a fekete alsoszoknya meg derdig. Melle egy magassarku es nem vesz le a magassagbol a ruha.
2017. jan. 28. 08:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!