Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pòlò vagy ujjatlan?

Pòlò vagy ujjatlan?

Figyelt kérdés
Nők akik elegànsabban szerettek öltözködni,jobban mondva mèg a hètköznapokon is mellőzitek a lezser,nem csinos ruhàkat nyàron inkàbb pòlòt vagy ujjatlant hordatok?Szerintem az ujjatlan valamièrt szebb,női pòlòkbòl is talàlni szèpet de ritka.Nőiesebb a trikò meg a csőtopp vagy a vàllnàl kivàgott röv.ujjù.
2017. jan. 27. 23:26
 1/5 anonim válasza:
Hát én általában inkább az újatlan pólókat szoktam választani, mert szerintem az egy kicsit nőiesebb. De ez csak az én véleményem.
2017. jan. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
ez nem nőiesség kérdése. egyszerűen 40 fokban pólóba beleizzadsz, szóval ujjatlan.
2017. jan. 28. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A cso top az sosem volt elegans. Van akinak jol all,ha olyan az alakja, esetleg akad olyan szabas ami szebb is, mondjuk egy koktelruha felso reszehez hasonlit, de egy sima, mindennapi gyakran pamut cso top az nem az a kategoria. Noiesnek noies, persze, mert nem illik ala melltartot venni, max olyat ami nem latszik, nem vag be haton sem, de az meg a nagy melleket tuti nem tartja meg. Ujjatlan sifon, szaten bluzok vannak elegansak...triko: abbol megintcsak pamutra asszocialok. Nem elegans kategoria. Vallnal kivagott ruhaktol meg alapbol falnak megyek, olyan falusi disco kategoria a 90-es evekbol. Nem is ertem hogy jon vissza allandoan divatba :)

Szoval a polonal mindenkeppen csinosabbak, csajosabbak az altalad emlitett alternativak, persze alaknak megfelelo szabas es anyaggasznalat mellett ( pl teltebb nok, vagy telt kebluek ne vegyenek fel spagetti pantod trikot, inkabbkicsit szelebb pantut, de csontkolleckio sem az agyon parnazott melltaetoval, mert ott meg a melltarto ut at csunyan, sokszor latszik a kosar alja, vastagsaga), megfelelo, tiszta, szinben passzolo melltartoval, mert a pantja sokszor latszik.

Ezek a csinos kategoriaba bele fernek, az elegansba semmi kepp sem!

2017. jan. 28. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszaitok igazatok van :)
2017. jan. 28. 08:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Én inkább a könyök felett érő ujjú, vékony anyagú blúzokat, felsőket kedvelem. Egyébként szerintem a póló és az ujjatlan is lehet elegáns is meg nem is. A szabástól, anyagtól, mintától, na meg a viselője alakjától függ.
2017. jan. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!