Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki hord már necc harisnyat...

Valaki hord már necc harisnyat? Tetszik nektek, hogy vissza jött a divatba? Mi a véleményetekróla?

Figyelt kérdés

2017. jan. 29. 10:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Igen, visszajön divatba. De én alá szoktam venni egy fényeset, azzal sokkal jobban mutat.
2017. jan. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
nem is tudom, képeken tökre tetszik, ha jó stílusban van kombinálva, de én kipróbálni még nem mertem (mondjuk most hideg is van hozzá). tavasszal szeretnék venni egyet, aztán majd megátjuk. kicsit szerintem ri bis, de tényleg azon múlik, hogy mivel veszed fel és hogyan viseled. mondjuk buliba jó lenne.
2017. jan. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

[link]

Nekem peldaul nagyon tetszik, hogy vissza jonnek ezek a jo stilusok

2017. jan. 29. 12:06
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszik, de hideg van meg hozza, meg nem is nagyon lattam meg sehol, webshopban sem.
2017. jan. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
hát nekem mondjuk így pont nem igazán tetszik. inkább az ilyesmi stílus jön be, amikor a harsisnya és a cucc többi része között megvan a kontraszt: [link]
2017. jan. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Fuhh, az első linken lévők... az egyik hülyeség (szakadt nadrág) hozza magával a másikat.
2017. jan. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
7%
Nem tetszik. Szerintem ez mindig ribis fog maradni.
2017. jan. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Magamon csak zokniként tudnám elképzelni, vagy úgy mint amit az egyik válaszoló linkelt. Ruhához már évek óta veszek fel, csak nem ilyen időben.
2017. jan. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Imádom.

Pólóruhával vagy farmer alá is nagyon stílusos szerintem.

2017. jan. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én pár éve viselem már. Szerintem nagyon jól tud kinézni. Igaz mindig megnéznek az utcán olyankor:/
2017. jan. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!