Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Converse (torna) cipő...

A Converse (torna) cipő tényleg kitartó vagy csak szimplán parasztvakítás a sok idiótának?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy éven belül az összes converse tornacsukám szétjött. Lehet, hogy csak ünnepnapokon szabad hordani 8) Szerintem nem tartósak...
2010. máj. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmivel nem jobb mint a kínai v egyéb "márka" 1-2 év a szavatossága mindegyiknek. 21/N
2010. máj. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
felesleges kidobni 16ezret egy sima tornacipőre, ami ugyanannyit bír, mint az 1000ft-os társai... inkább valami "normális" cipőt válassz, ami megéri az árát:)
2010. máj. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha Converse akkor csak bőr!


2 cipőm is van egyik 5 éves semmi baja (csak a talpa ugye kopott)

a másik is bőr, az még elég új.

Igaz csak a márkát kell itt is megfizetni

2010. máj. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A 'sima' converse tornacipőkről csak rosszat hallottam!Nekem egy velúr zárt cipőm van, annak viszont semmi baja,bírja a mosást is meg minden.:)
2010. máj. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem 3 éve van meg és jó
2010. máj. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem 2 éve van meg és még mindig tökéletesen hordható.

Mondjuk lehet azért mert mellette van még másik 2 olcsóbb kategóriás, így nem csak a Converse-t strapálom állandóan.

És szerintem lányoknál hosszabb élettartalmú, mert a fiúk szétrúgják, stb.

20/L

2010. máj. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
utolsónak: szerintem nincs olyan fiú aki szétrúgna egy 15 ezer forintos tornacipőt."tisztelet" a kivételnek :DD
2010. máj. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Általában van rá félév garancia... csak szét kell roncsolnod ennyi időn belül és kicserélik másikra,ami annyiba kerül mint az előző...;)
2010. máj. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem elég jó minőség én 2. éve nyúzom és nincsen semmi baja. mondjuk zavaró, hogy ennyire tucatholmi lett.
2010. máj. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!