Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk/lányok! Mit ajánlatos...

Feels_so_alone kérdése:

Fiúk/lányok! Mit ajánlatos felvenni?

Figyelt kérdés

8. osztály, farsangi buli. Nem szeretnék túlöltözni, de azért a mindennapi viseletemtől picit eltérőt szeretnék viselni.A mindennapi viseletem általában egy farmer és egy pulcsi télen, szeretem egyszerűen megoldani, és van egy kalapom, amit néha-néha viselek. Mi az amire ti felfigyelnétek (jó értelemben)? Nyilván útszáli k*rvának nem szeretnék öltözni. Olyanokra gondolok pl., hogy egy fekete skater szoknya egy inggel betűrve alá leggingsszel, esetleg egy sima farmer, póló, hosszú nyaklánc, stb. stb. A legjobb az lenne, ha képeket csatolnátok! Fiúk, lányok válaszára egyaránt kíváncsi vagyok. Köszi! :D

14/l



2017. jan. 30. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
A helyedben valami laza fekete rövid szoknyát vennék fel egy csini betűrt felsővel és harisnyával nem leggingsel hanem harisnyával :) Ha a póló nem túl csicsás, díszes akkor mehet hozzá egy feltűnőbb szép nyaklánc vagy karkötő. Ha a nadrágban kényelmesebben érzed magad feketét vegyél inkább csini felsővel. Az mindig kiöltözősebb, mint a farmer
2017. jan. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2017. jan. 30. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!