Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Minek van a zakón 2 gomb ha...

Minek van a zakón 2 gomb ha az alsót nem illik begombolni? Akkor már miért nem csak 1 gombos zakókat készítenek?

Figyelt kérdés
Személy szerint az én szemem marhára bántja egy be nem gombolt gomb. Plusz az eddigi öltönyeim mind hülyén néztek ki ha az alsót nem gomboltam be.

2017. jan. 30. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Nem is tudtam róla, hogy nem szabadna begombolni. Szerintem is hányavetin néz ki, ha az alsó ki van gombolva. Talán abból az időből maradt itt a szabály, amikor nem csak az volt, hogy állsz, ülsz, sétálsz, hanem lovagoltak is az emberek, és akkor gondot okozhatott egy alsó gomb, feszülhetett tőle a felsőrész. Igazából nem tudom.
2017. jan. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Az etikett olvasását ajánlom. Sok olyan dolgot találsz, aminek kevés értelme van, csak így "udvarias" aztán kész.

Például:Ha kezet csókolsz egy nőnek, akkor addig kell hajolnod ahova a kezét tartotta, nem emelheted magasabbra.

2017. jan. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Azért, hogy lehessen okoskodni, hogy csak a felső gombot illik ám begombolni. Ha csak egy gomb lenne, akkor nem tudnának okoskodni. :D
2017. jan. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A BMW-k is van index, aztán az is minek.
2017. jan. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert így illik. Kész! Ha jól szabott egy öltöny, akkor így áll a legszebben! Az már más kérdés, hogy tudni kell viselni is.
2017. jan. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!