Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miben illik menni szalagavatóra?

Miben illik menni szalagavatóra?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm meghívott a szalagavatójára de fogalmam sincs hogy miben kell menni ilyenkor. Sima farmer + póló jó lesz vagy szoknyában kell menni? 17/L

2017. febr. 1. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem sima farmer és poló az odaillő öltözet. Persze kizavarni nem fognak, de kellemetlen lesz a sok kiöltözött ember között. Esetleg egy nagyon csinos felső, ékszerek, szűk farmer, magassarkú, ha mindenképp nadrágot szeretnél.
2017. febr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell feltétlenül szoknya, de illik elegánsan, csinosan megjelenni, már amennyiben tekintettel vagy a meghívó félre és nem akarsz szégyent hozni rá.
2017. febr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy farmerben menj, hülyén éreznéd magad. Illik csinosan, alkalomhoz illően megjelenni. Alkalmiasan, egy kis magassarkúval feldobhatod.:)
2017. febr. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De mi az alkalomhoz illő? Milyen szoknya? Mennyire legyen hosszú? Ha lehet akkor tudnátok linkelni is?
2017. febr. 1. 17:19
 5/8 anonim ***** válasza:
fekete, fehér, szürke, bordó színek pl elegánsak. Vagy nekem amúgy pl van egy halványkék blézerem. Szerintem szoknya amilyened van, de jó lehet egy fekete/szürke nadrág is. Ja meg amúgy a szalagavatókat este szokták tartani, úgyhogy szerintem praktikusabb egy hosszú szoknya harisnyával együtt, de egyébként én nadrágot vennék, hát tél van, bejön a cúg a szoknyába alul. Cipő meg azért ne tornacipő legyen, nekem amúgy van olyan fekete edzőcipőm, ami simán nézhető ünneplősnek is, műbőrből van, és nem olyan nagyméretű, hanem kis finom, kecses fajtára van tervezve. Amúgy nekem anno osztálytársaim ott gyakorolgatták a magassarkúban járást az iskolában, azt nem tudom, mennyi ideig kell gyakorolni, hogy biztosra menjen, viszont vannak emelt talpú cipők is. Csak az a lényeg szerintem abból, ne egy egyértelműen átlagos utcai , hétköznapi mindennapi cipő legyen. Pulóver sem kell full csicsás, csak nézzen ki ízlésesen, vállalhatóan az alkalomhoz. Szóval nem kell kimondottan díszmagyarban lenni, de azért látszódjon, hogy adsz valami tiszteletet annak az eseménynek. Szóval ünneplő-szerű valami öltözet az is jó lehet szerintem, amit nem kimondottan ünnepinek készítettek, de annak is elmegy, elfogadható, mert nagyon úgy néz ki, de nem pont az, de a pont az is nagyon tökéletes, ami kifejezetten csillogó-villogó-rikító ünnepi szerelés. Csak ne olyan hétköznapos, mindennapi összeállítás legyen, hanem menjen el elegánsnak is.
2017. febr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Milyen ruháid vannak? Mi az amit szívesen viselsz és mi az amit még az atyaúristenért se vennél fel? Tudsz-e magassarkúban járni? Milyen alakod van? Milyen kiegészítőid vannak? Stb...

Ha gondolod privátban is írhatsz, legalább annyit hogy milyen ruhákat hordassz illetve mik vannak és szívesen segítek:)

2017. febr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nos igen tudok magassarkúban járni de nincsenek elegáns ruháim se szoknyám szóval azt mindenképpen vennem kell csak az érdekelt hogy abban kell-e menni vagy sem mert szívesen veszek fel csak nehogy aztán kiderüljön hogy ez nem az a hely szóval ezért kérdztem :D
2017. febr. 1. 18:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyen koktélruha féleségek. Nem kell az a puccos :)
2017. febr. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!