Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyemtemisták/fősulisok! Ti...

Egyemtemisták/fősulisok! Ti milyen öltözetben jártok előadásra, órákra? Illetve mennyi ruhanemütök van?

Figyelt kérdés
2017. febr. 2. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű hétköznapi öltözetben.

Viszonylag sok.


21L

2017. febr. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sima utcai ruhában, farmer+póló+pulóver, aktuális cipő, most télen kabát. kevés holmim van 22/f
2017. febr. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

pulcsi, farmer, póló és egy sportcipő

a koliban viszonylag kevés ruhám van


23/F

2017. febr. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

Általában hétköznapi öltözetben, ami nekem általában sötét farmer, kedvtől függően vagy csinosabb felső, vagy egyszerű, egyszínű póló, és időjáráshoz illő cipő. Viszont ha prezentációt tartok, akkor kicsit kiöltözök, ing, fekete nadrág, magassarkú, mivel az én szakomon ezt elvárják.

Amúgy van 3 télikabátom, 2 átmenetim, 3 hosszúnadrágom, 2 rövidnadrágom, 4 szoknyám, 5 egyberuhám, kb. 15-20 db felsőm, és kb. 25 pár cipőm (tudom, hogy ez utóbbi rengeteg, érik már egy cipőszelektálás).

2017. febr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Viszonylag sok ruhám van, de nem mindet hordom. Egyszerű, hétköznapi ruhákban járok. Reggelente korán kell mennem, így nincs kedvem sokáig készülődni, meg amúgy is tanulni járok, nem divatbemutatóra.

Farmerben, bordó/fekete/barna/drapp színű nadrágban, egyszerű, de csinos felsőkben, kötött pulcsiban, kötött kardigánban, lapos talpú csizmában szoktam menni (ha hideg van). Nyáron rövid gatyában (nem az az extra rövid!), lábszárközépig érő nadrágban, nőiesebb pólókban, szandálban, balerinában megyek általában. Nálunk mindenki egyszerűbben öltözködik. Kosztümös, öltönyös-nyakkendős embereket én még soha nem láttam. L

2017. febr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:

Ahogy mindig. Nincs külön egyetemi és utcai ruhám. Farmer, póló, tornacsuka, télen hozzájön egy pulcsi és egy bakancs. Nyáron rövidnadrág szandállal.

Minden fekete.

Elég sok ruhám van, mivel órák után gyakran dolgozni megyek és így egy nap 2 garnitúra ruhát is "elhasználok", mosni meg akkor tudok ha a koliban épp van szabad gép.

2017. febr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedvtől függ. Általában farmer, csinibb felsőt és kardigánt hordok.

Ha késésben vagyok akkor azt ami rám esik a szekrényből, ha reggel sikerül dalolva kelnem a madarakkal akkor ruha tűsarkú, smink.

2017. febr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Nekem a legkényelmesebb a farmer, lapos cipő/csizma, póló/pulcsi/ing. Könyvtárba simán beülök joggerben is, ha úgy van. Nem szoktam divatolni egyetemen, max akkor, ha csak 1-1 előadásra megyek be egy nap. Ha hosszú napom van, inkább a kényelmesre szavazok. Szerintem átlagos mennyiségű ruhám van, nem szeretem, ha túl sok cucc halmozódik fel a szekrényemben, állandóan selejtezem le a nem kellő cuccaimat.
2017. febr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!