Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek az Adidas Supersta...

Szerintetek az Adidas Superstar fehérben fekete csíkokkal, vagy a full fehér Nike Air Force 1 a jobb?

Figyelt kérdés
Mindkettő tetszik, csak nem tudom hogy melyik mennyire strapabíró, és hogy mennyire megbízható a Nike Air Force 1 légbetétje ?

2017. febr. 5. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nike. Az Adidas Superstar nekem nagyon nem jön be:D
2017. febr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem már volt olyan Air Force-om, aminek kipukkadt a légbetétje. Superstarnál ilyen nincs, és szerintem jobban is néz ki.
2017. febr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én pont tegnap vettem egy full fekete Nike AF1-et. Baromi kényelmes, jól néz ki szerintem és esztétikus is. Adidas Superstarom nem volt még, de annak is a kinézete nagyon szép. Ha ez a kettő van akkor inkább az Adidas fekete csíkokkal azért mert a fehér szín nekem nem jön be annyira.
2017. febr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!