Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a cipőről?

Figyelt kérdés
Ezt szeretném majd megvenni véleménytől függetlenül, de azért érdekelne! [link]

2017. febr. 7. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Aranyos :)
2017. febr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 opened paradise ***** válasza:
90%

Szerintem aranyos.

Barátnőm imádná:D

2017. febr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Igaz, hogy én imádom felnőtt fejjel is a meséket és ha kedvemre való megy a tv-ben, úgy ülök a képernyő előtt mint egy kisgyerek. Mesemintás ruhákat itthonra még képes is vagyok felvenni, DE emberek közé nem mennék benne. Egyszerűen nem illik szerintem az, ha az ember nem a korosztályának megfelelően öltözik. Nem tudnék komolyan venni egy olyan idősebb tinit vagy felnőttet, aki ilyen cuccokat visel, de ez ugyanúgy igaz azokra az idősebb hölgyekre is akik tininek akarnak kinézni.

Viszont mindig azt mondom, hogy az ember azt visel amit akar, ne érdekelje mások véleménye. Ha te véleménytől függetlenül megveszed ezt a cipőt, akkor ennek a kérdésnek tulajdonképpen mi értelme van?:D Csak ha logikusan nézzük a dolgokat, akkor az ember azért kér véleményt, mert alapozni akar rá.

2017. febr. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
aranyos, de nem venném fel. Véleményem szerint ennél jobbak is vannak. De persze nem mindegy hogy 40 a kérdező, vagy 13 :)
2017. febr. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szívesen nézek meséket, de az öltözködésben a mesefigurákat meghagyom a kisgyerek korosztálynak. :)
2017. febr. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#4 és #3 igen 13 éves vagyok. #3 szerintem azért én még nem vagyok olyan ˝nagy˝ ehhez :D . és mondtam hogy azért kérdeztem véleményeket mert kiváncsi vagyok mit gondolnak erről a cipőről, még akkor is ha ez engem nem befolyásol.
2017. febr. 8. 18:09
 7/7 anonim ***** válasza:
3as vagyok. írtam hogy aki a korosztályának nem megfelelően öltözködik. A te korodban simán belefér egy ilyen cipő, viseld bátran.
2017. febr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!