Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan lehetne, akár külföldrő...

Honnan lehetne, akár külföldről is, igazán puha és elasztikus műbőr beszerezni?

Figyelt kérdés
Körülnéztem a budapesti forgalmazók felhozatalában, elég széleskörű a kínálat, de mégsem találtam meg a megfelelőt. Leegingsek, nadrágok varrásához kellene ilyen anyag, a textilbőr sajnos nem jöhet szóba, mert nem páncélruhát akarok :) ... Használtruha-boltban találkoztam elég ritkán ilyen gatyákkal, a német Minx, és a holland katalógusáruház, a Hema dolgozott pl. ilyen anyagból. Úgy tudnám kb. jellemezni, hogy tapintásra egészen vajpuha, kicsit "gumis" jellegű az anyaga, a legjobb minőségű kesztyűbőrökhöz hasonlít, csak poliuretán a bevonata. Örülnék, ha tudnátok segíteni, mert bosszantó, hogy a nagy fogyasztói társadalomban is vannak ilyen Szent Grál vadászatot igénylő cuccok :P :) ! 20/L

2017. febr. 8. 05:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ez pl jó lenne e, mást nem ismerek.

[link]

2017. febr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, köszi, az Amazonán én is gondolkodtam, rendelni fogok anyagmintát tőlük.
2017. febr. 15. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!