Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az, ha egy kismellű...

Miért van az, ha egy kismellű (A, B, C) van kivágott felsőben, akkor nem "ribiznek", de ha egy közepes vagy nagy (D, E. ), akkor igen?

Figyelt kérdés
2017. febr. 9. 11:35
 1/9 Sunshinedoll ***** válasza:
82%

Mert a méret a lényeg, sajnos. Én felvehetnék köldökig kivágott felsőt, a kutya nem szól meg érte, barátnőm a nagy mellével ha épp kilátszik a teteje, már rászólnak, hogy takarja el magát.

Én meg a testhez álló cuccokért kapom meg ugyanezt, mert hogy nagy a fenekem, keskeny a derekam, és ha szűk cuccot veszek fel, akkor mit r-banckodok meg kidobom az alakom, pedig mondjuk egy laposabb csajnak ezért megint nem szólna senki.

Ez a nők testének a tárgyiasításáról meg a túlzott szexualitásról szól, sajnos. 12 -13 éves kislányokat is már szexualizálnak sokan, meg rájuk szólnak, hogy öltözzenek fel, ha van mellük, pedig őket aztán tényleg nem kéne....

2017. febr. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én nem szoktam leribizni senkit

20f

2017. febr. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván mert egy nagyobb mellű lány/nő nagyobb dekoltázzsal rendelkezik és ugye a mellek nagy szerepet kapnak a szexualitásban.
2017. febr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagy mellel is lehet felvenni kivágott felsőt, csak olyan melltartó kell, ami nem nyomja össze a melleket.

[link]

Csak nálunk valamiért divat feltolni őket a nyakba, hogy még egy szolid ruhából is essenek ki, akkor is ha csak B-sek, biztos ami biztos.

2017. febr. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ribis minden mellméretű nőnek, de ha a semmit rakja ki, az még nevetséges is. Egyébként a B meg C már elég jó méretek, nem kicsik.
2017. febr. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

A kivágott, túl sokat mutató ruha mindenképp ilyen gondolatokat ébreszt.

A méret ott kap szerepet ebben, hogy a nagyobb szembetűnőbb. Így ha egy eleve nagyobb mellű nő vesz fel kivágottat, az duplán feltűnő.

Ehhez jön hozzá a napjainkban divatos magamutogatással párosuló mellnagyobbítási mánia,túlhangsúlyozott szexualitás. És akaratlanul is ez jut eszébe az embereknek, hiába természetes.

És mivel a melleknek a szexualitásban elég fontos szerep jut, így talán már érthető a probléma.

Szerencsére nekem kicsi van, így nem kell ezzel a problémával számolnom, de ha nagy lenne, biztosan nem hordanék kicsit kivágott felsőket sem.


[link]


Ő még bikiniben sem tűnik kihívónak.

[link]

2017. febr. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21%
Ugyan mitől tűnne kihívónak az a bikinis lapos csaj? Lapos deszka has, lapos test, lapos felsőtest. Ehhez köldökig lehúzott gúnya, ami ebben a formában még nevetséges is.
2017. febr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
Van az a viselet, ami miatt a kismellű nőket is leribizik. Pl ha nincs rajtad melltartó, még egy kinyúlt, kifakult tanktopban is elég megbotránkoztató tudsz lenni:D Engem mindig megszólnak/megbámulnak emiatt.
2017. febr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
45%

Mondjuk olyan ez, mint bugyit nem felvenni. Ne csodálkozz rajta. Mindenki megütközik rajta, tök mindegy mekkora, ha valaki nem vesz fel egy ruhadarabot, ami "kötelező"..


A cukrosbácsit is elítélik, ha a ballont szétnyitva nem hord semmit...

2017. febr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!