Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit húzzak ehhez a bakancshoz?

Mit húzzak ehhez a bakancshoz?

Figyelt kérdés

Most kaptam ajándékba egy ilyen bakancsot:

[link]

Tetszik igazából, de nem tudom mit húzzak hozzá. Ilyen bakancsom még nem volt, másfajta bakancsom (motoros stílusú bakancs) van. Ehhez húzhatok ruhát? Ha igen, milyen színűt vagy fazonút. Kicsit bajban vagyok, egy sima fekete bakancshoz jobban tudnék öltözködni, ez így hogy fekete- fehér nem túl kötött?



2017. febr. 11. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Fekete-fehér ugyanúgy bármihez jó, mint a fekete. Inkább a mintája miatt necces.
2017. febr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Farmert húzz. Mivel fekete fehér így mindegyik szín menni fog hozzá.
2017. febr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, a mintája miatt is bajban vagyok... de köszönöm, valami csak lesz
2017. febr. 11. 22:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp egyszínű legyen minden amit felveszel hozzá, semmi minta ne legyen rajta mert túl tiritari lesz. Színekből bármi mehet hozzá igazából mert a fekete fehér elég semleges.
2017. febr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bármit amin nincs egy halom minta. Szerintem ruha is mehet hozzá, jó vastag harisnyával egy testhezálló vagy A vonalú térdig érő darab. Skater szoknyák egyszínű felsővel, valamilyen nyaklánccal hogy feldobja kicsit.
2017. febr. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!