Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nőknek gyártanak ilyesmi bugyit?

Nőknek gyártanak ilyesmi bugyit?

Figyelt kérdés
Néha ellopom párom alsó vagy pizsamanadrágját otthonra és olyan... csodálatosan szabad érzés, a bugyi mindig ott van, hozzáér, feszül, még a francia bugyi is, pedig olyan szabad érzés lenne ilyen boxer szerű bugyiban. Most mondanám hogy veszek férfit de anyámék hülyének néznének meg azért ott elől több az anyag.
2017. febr. 15. 23:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%

Hal ' istennek nem!


Maradj a te nemed reszere gyartott ruhaknal, alsonemuknel!

2017. febr. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%

Van női boxer is.

Nekem is van egy. Ugyanúgy néz ki ,mint a párom boxere,csak elöl nincs ott az a "fasztartó" 😂

2017. febr. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem értem. Ha kenyelmetlen a bugyi éjszakára akkor vegyél fel NŐI pizsamanadrágot.
2017. febr. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Éjszakára azt szoktam, csak napközben azért illik bugyit felvenni :D


#1-es látom megy a szövegértés :D

Azt kérdeztem hogy gyártanak-e olyan NŐI bugyit ami hasonlóan lezserebb mint a férfi boxer. Nem azt mondtam hogy férfi boxert veszek, meg is írtam miért.

2017. febr. 16. 12:56
 5/11 anonim ***** válasza:
20%

Eees?

Mit valaszoltam?

Remeljuk nem gyartanak!

Olyat hogy lezserebb meg nem irtal!

Maradjunk ennyiben.

2017. febr. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%
Próbál ki ezt, ez biztosan nagyon kényelmes, ráadásul nagyon csini is: [link]
2017. febr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
30%os, jaj de sír a kicsi szád, hát mi az hogy megkérdezem hogy egy viszonylag kényelmes alsóneműnek van-e női verziója, hát hogy képzelem hogy kényelmes ruhákat akarok hordani. Bezzeg a férfi harisnyánál érvelsz ám, mi?
2017. febr. 16. 19:44
 8/11 anonim ***** válasza:
22%

Igen ervelek mert gyartanak is!

Azert mert ti anno lenyultatok mint sokminden mast tolunk attol meg az ferfi ruhadarab lesz!

Es lam te is ezen morfondirozol most hogy milyen jo a ferfiaknak gyartott alsonemu.

Milyen erdekes...

2017. febr. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szóval baj hogy ha valami kényelmes a másik nem átveszi.. aha értem. Akkor ne hordj harisnyát, ott a magassarkú, az férfiaknak készült eredetileg, tessék abban járni.
2017. febr. 17. 09:52
 10/11 anonim ***** válasza:

Miert ne hordhatnek harisnyat?

Azt nem at vettem a masik nemtol az ferfi viselet ugy mint anno a magassarku ahogy irtad.

Ha nem lennek magas akkor hordanek is de termeszetesen ferfit.

2017. febr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!