Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felemás színes zokni viselése...

Felemás színes zokni viselése valami új divathóbort?

Figyelt kérdés

Főleg fiatalabb lányoknál jön ez elő.

Ezt hordják pl utcán, iskolában stb, vagy csak felveszik otthon és postolják a képeket face, insta stb helyekre?

ui: nem kritizáció, csak pusztán kíváncsi vagyok, mert őszintén szólva nem néz ki rosszul igy párosítva inkább vicces, poénos, laza, bevállalós.



2017. febr. 16. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"az élet túl rövid, hogy megkeresd a zoknid párját"

Nem tudom, én 15 vagyok, és imádom ha felemás zokniban vagyok, de még is passzolnak egymáshoz.

2017. febr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én beismerem van hogy lusta vagyok néha megkeresni a párját de alapból olyan cipőket hordok amiből nem látszik ki.
2017. febr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
akkor divatdiktátor vagyok mert 10 éve ugy tolom örülök ha találok egy tisztát
2017. febr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyedi szokott lenni, ki milyen színkombinációt kever össze, én nem szoktam felemást hordani, csak hosszú, combzoknit, pl fekete-piros csíkosat, és akkor 3/4-es fekete nadrággal. :)
2017. márc. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!