Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Túl magas cipő hétköznapokra?...

Túl magas cipő hétköznapokra? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ne gondoljon senki semmi vulgárisra vagy pejoratívra!

Arról van szó, hogy szörnyűségesen alacsony vagyok (annyira, hogy le sem merem írni), és ez nagyon zavar.

Utálok kilógni a sorból.

Meglehetősen odafigyelek a külsőmre. Mindig kifogástalanul akarok kinézni.

De hiába öltözködöm mindig nőiesen és igényesen, úgy érzem semmit nem érek az átlagos vagy modellmagasságú nőkhöz képest.

Most is 7-8 centis cipőket hordok, de arra gondoltam, hogy ha már így vagyok teremtve, megpróbálkoznék 15-18 centis platformos sarkakkal is, ami tudom, most egyáltalán nem divatos, viszont így elérném a női átlagmagasságot és talán jobban tisztelnének és elismernének az emberek. Ha egy hosszúszárú nadrágot vennék fel hozzá, csak a cipő talpának egy kis része látszódna ki, így egyáltalán nem lenne feltűnő.



2017. febr. 16. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de szerintem ez butaság. Nem ezen múlik, hogy elismernek vagy tisztelnek e. Én 155 centi vagyok, és vagy lapos, vagy 3-4 centis cipőket hordok, mégis elismernek.
2017. febr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Ilyesmire gondoltál? https://www.youtube.com/watch?v=v4VOsAGP_js

Szerintem egy ilyen cipőben nagyon csinos lennél! :)

2017. febr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok megint. az ilyen cipők, amiket a második linkelt alkalmakra szépek lehetnek (ha tudsz bennük járni, tegyük hozzá), de a mindennapokban, munkában sztem ingább nevetségessé válnál, mintsem tiszteletet és megbecsülést váltanál ki másokból.
2017. febr. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem senkinek nem kell szégyelnie a magasságát. Az nem érdem, hanem állapot.

Volt már 149 cm magas, illetve alacsony lány ismerősöm is.

2017. febr. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jaj ne már. Öt éve halál menők voltak ezek a cipők, de most nem hogy nem divatosak, hanem ízléstelennek és ordenárénak minősülnek. Ha úgy viseled, hogy maga a cipő nem látszik, a testtartásodon, mozgásodon akkor is látszani fog hogy valami nem oké.

És ne aggódj, nem lógsz ki a sorból, hanem egy lyuk vagy a sorban. Milyen magas vagy?

2017. febr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Egyébként elárulom, 149 centi vagyok, azaz még a 150-et sem ütöm meg, pedig 18 éves vagyok.

Egyébként nem áll messze tőlem a 70-80-90-es évek stílusa, aminek valóban kelléke volt egy elképesztően magas platform cipő.

Az is zavar, hogy nálam 2-3 fejjel magasabb lányok is 5-8 centis cipőkben mászkálnak. Akkor nekem milyen magasat kéne felvennem?

2017. febr. 17. 19:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt a hétköznapozást sosem értettem. Ha szerdán megyek moziba a párommal, akkor ciki, ha tűsarkút veszek, mert hétköznap van? Szerintem nem a naptár, hanem a hely dönti el, hogy hol ciki a tűsarkú. Mondjuk a Tescoban, akár hétvégén is. Nem oda való!
2017. febr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!