Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nők, egy valódi szőrmebunda...

Nők, egy valódi szőrmebunda divatos vagy elavult státusz szimbólum?

Figyelt kérdés

2017. febr. 17. 08:24
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Az adott bundától függ. Abból is van szép meg olyan is, ami már nagyon régi fazonú.

Azért divatnak nem mondanám. Nem sokan hordják.

Meg tele van minden elvakult állatvédőkkel.

Egy barátnőmet egyik nap letámadta egy férfi a buszon, mert műszőrme bundában volt. Azt hitte, hogy igazi és beszólogatott neki meg kiabált vele. Nagyon gáz.

2017. febr. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mostnában egyre több embereb látni.
2017. febr. 17. 09:35
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
A második. Az én szememben rögtön nagyot esik akin ilyet látok, nagyon nem szimpatikus.
2017. febr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Elavultnak nem mondanám, de tudni kell viselni. És sokan nem tudják. Illetve alkalomtól is függ: minden hétköznap szerintem túlzás. Bár huszonéves kis libákon eleve hülyén néz ki.
2017. febr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Sunshinedoll ***** válasza:
47%
Fazontól függ, de szerintem a bunda az örök divat.
2017. febr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
Abszolút nem divat. Hetvenes nők hordják a templomba.
2017. febr. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#5- neked is tetszenek?
2017. febr. 20. 16:56
 8/9 anonim ***** válasza:
41%

elavult, nagyon nem divat már


az állatvèdelem hogy lehet elavult? ja most az a divat hogy le kell gyilkolni az állatokat? hmmmm...nem is tudtam.


szerintem összessègèben szánalmas az az ember aki ilyet hord, de mèg csak nem is divatos

2017. febr. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
32%
Gusztustalannak tartom en is, hogy lelott allatok szoret viselik az emberek. Undorito. Vegankent a hust es tejtermekek fogyasztasatol is hanyok nem meg azt latni, hogy halott allatokat hordanak az emberek buszken...
2017. febr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!