Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék ruhát venni úgy,...

Hol tudnék ruhát venni úgy, hogy 182 centiméter magas vagyok, és nem egy modell alkat?

Figyelt kérdés
Alapvetően ruha ruhára gondolok, tehát nem farmerra vagy pólóra. 182 cm vagyok, de nem a karcsú, nyúlánk fajta, hanem a széles vállú, izmos, egy kevés plusszal. Felsőben és nadrágban is 42-est hordok (mondjuk farmerból általában "long" típusút veszek), viszont múltkor voltam az egyik barátnőmmel vásárolni, és akárhány ruhát felpróbáltam, mind rövid volt, az eggyel nagyobb méretű pedig már nem állt olyan jól, "lógott" rajtam. Tehát, hasonló cipőben járó lányok/nők, tudtok olyan üzletet, ami gyárt ilyen méretben hosszabb ruhákat, és jól bevált nektek?

2017. febr. 19. 20:31
 1/1 anonim válasza:
ebay, wish vagy én rengeteg dolgot találtam az Árkádban random üzletekben :)..Sok sikert! :D
2017. febr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!