Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy-hogy nincs sehol térdnél...

Hogy-hogy nincs sehol térdnél tépett fekete férfi superskinny farmer?

Figyelt kérdés
A neten nézegetem már, kb 4 hónapja, de semmi... Csak kékből van, vagy ilyen nagyon igénytelenül szaggatott mosottfekete

2017. febr. 19. 23:32
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
Vegyél egy simát és tépd meg... duh
2017. febr. 20. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Nezd meg a Newyorkerbe, c und a , h&m -be itt talan van.
2017. febr. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Nem kapható? Végre egy jó hír.
2017. febr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig mindenkin azt látok. Amúgy ha nagyon nem találsz vegyél egy sima skinny farmert és vágd meg a térdénél
2017. febr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

A 3-as szemelyeben egy szurke egeret koszonthetunk aki ugy nez ki mint a tobbi tucat...

Mert akkor ferfi a ferfi ha ugy oltozik mint a tobbi egyhangu unalmas.

2017. febr. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
Mert persze a most estem a biciklivel típusú farmer az nem tucat ugyebár.
2017. febr. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%
Nem annyira mint a mertanilag pontosan meghatarozott veletlenul sem tul bo es veletlenul sem tul szuk gatyak, amire kenyesen ugyel a sok szurke , hogy masnak megfeleljen , nehogy szo erje a haz elejet..
2017. febr. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

#7 nekem alapból nincs bajom a szűk gatyákkal, unokatesóm szegény 195 centi és vasággyal 60 kiló (serdülés jeee) szóval rajta kb minden gatya lóg kivéve a skynnit de végülis jól áll neki.

Amit úgy egyik nemnél se szeretek (de ha valakinek tetszik hordja, az én ruháim se tetszenek sok embernek) ez a térden egy vágás gatya, olyan mintha azt mondaná "most nagyon menő vad akarok lenni... de annyira azért nem" olyan szép rendes koptatott/szaggatott nadrágok vannak mindkét nemnek.

2017. febr. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem az egy dolog hogy Te vagy mas mit szeret a tobbieken mert egy egeszseges gondolkodasu ember ugy kb. Leszharja masok velemenyet mert mindenki maganak es nem az idegeneknek oltozik!

Jol fogalmaztam?

2017. febr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
45%
Előző, pont ezért le is sz.arom, hogy mit írtál nekem feljebb.
2017. febr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!