Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aludnál kezeslábas pizsamában?

Aludnál kezeslábas pizsamában?

Figyelt kérdés
És ha hátulgombolós és/vagy lábfejes is lenne?

2017. febr. 21. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezeslábasban igen, hátulgombolósban nem. Lábfejesben sem, mert alvás közben nem szeretem ha van valami a lábamon.
2017. febr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen.

1/F

2017. febr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kezeslábasban, lábfejesben igen. Hátulgombolósban nem.
2017. febr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen abba szoktam mostanában aludni. Télen nagyon kényelmes egy ilyen kezeslábas pizsamában aludni, nem fázik semmid mert tök jól közbevesz. Nekem nem lábfejes van de kipróbálnék egy lábfejes egybe pizsit is és akkor a lábam vége se fázna időnként.


Hátulgombolóst nem bár ez így mondva elég hülyén is hangzik. De hátul zipest gond nélkül.

2020. febr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Régen iskolás voltam, hétvége tanulmányi kiránduláson voltunk ott is aludtunk, volt szállás, őszi idő volt hűvös, tanárok mondták hozzunk melegebb pizsamát, nekem nem volt, gondban is voltam hétvége miatt venni nem akartam, nem igen használtam volna, volt kezeslábas farmerom azt használtam, fel vettem elsőnek fura is volt, semmi nem volt rajtam még boxer alsó sem, mivel akkor pizsamának használtam, le vettem magamról mindent meztelenül vettem fel, utána kényelmes volt, én így aludtam kezeslábasba.
2023. máj. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!