Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti nektek milyen a...

Lányok, ti nektek milyen a sajátos stílusotok?

Figyelt kérdés

Nekem a lázább paszoss naci,sportcipő stb....

A válaszokat köszi!;)



2017. febr. 22. 05:27
 1/8 anonim ***** válasza:
27%

A jelenlegi borzalmas divatot messzirő kerülöm, és sokat inspirálódom, a 70es, 80as évekből.

Szeretem a laza, érdekes, vagány dolgokat.

2017. febr. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy fekete magassarkú bokacsizma vagy lapos fűzős bokacsizma esetleg néha lovagló csizma. Szűk fekete nadrággal csíkos pólóval vagy blúzzal vagy atléta bőrkabáttal v blézerrel. De szeretem ezeket a lógósabb kardigánokat is.
2017. febr. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Fekete.... csak fekete :D Najó meg van egy piros kabátom.

Azon belül változik, van hogy csipkés meg fűzős ruhákat hordok fodros szoknyával meg van hogy láncos-biztosítótűs gatyát szóval azért van egy skála :D

2017. febr. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Grunge
2017. febr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Cicanadrág az alap (fekete), és ahhoz különböző elvont mintájú hosszított felsők (ami zömmel kék, szürke, fekete a tlszínárnyalatokból áll).

Hozzá télre csizma vagy bakancs (ami vízhatlan).


Nyáron szoknya (A vonalú, "rakott", lenge) felsővel, vagy ruha - kényelmes, és szandál.

Ha kirándulunk, akkor kényelmes sort-felső és túracipő.


Igazából a párom szereti, ahogy öltözködök, csinosan, mégis lezseren. Nem szeretem a passzos, túl kirívó ruhákat.

Színekben a szürke, zöld, kék, krém különböző árnyalatai a befutók, de körömlakkban meg a sötétbordó-vagy lilásrózsaszín a kedvencem.

2017. febr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem tudom, mennyire saját, általában azt hordok, ami nekem tetszik, de szeretek lépést tartani az aktuális divattal is, és pár cuccot beszerezni és azokat beleépíteni a már meglévő ruhatáramba. Én amúgy tipikus farmer-pólós csaj vagyok, hétköznap szeretek kényelmes lenni, nem hordok színeket, meg mindenféle mintákat, fodrokat, csillámokat, elég basic fazonú cuccaim vannak.

Ha elmegyek vacsorázni, bulizni, akkor mondjuk szeretek csinosabb lenni.

2017. febr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én darkos vagyok.
2017. febr. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nemtudom mennyire aktuális még a kérdés, de azért válasszolok haha:D Én technot/minimalt hallgatok és az öltözlödésem is kicsit erre irányul. Nem azért mert skatujázom magam hanem mert tetszik. Néha / ritkán hordok baseballsapkát/ fullcapet de ha lehet a fullcapet hanyagolom mert nem áll valami jól. :D Általában bő pólókat hordok, mert nem szeretem a nagyon testhez simuló pólókat, és sokszor hordok haspólót. Gatyákat általában a kikben szoktam vásárolni (pólókat is). Télen: csőgatya Nyáron: rövidgatya. De én rövidgatyát általában nem veszek külön, hanem már megunt hosszúgatyáimat vágom le és varrom meg rövidnacinak és külömbséget sem lehet tenni az üzletekben árult rövidgatyák között. Cipő: változó, most jelenleg fekete adidasom van, van egy fekete reebookom, és egy szürke-rózsaszín karrimorom. Ha ezek tönkremennek akkor azt tervezem hogy veszek egy fehér világítós cipőt, mert imádok Shuffle-zni és ahhoz baromira jól áll, és alapból ki akarom próbálni:D ékszerek: kevés ékszert hordok, néha nyakláncot, karkötőt nagyon ritlán veszek fel, a karomon mindig a hajgumiaimat hordom XD csuklószorítót szinte mindig, bár az nem minősül ékszernek. A hajam általában ki van engedve, néha vasalom csak ki, igazából imádom befonva hordani a hajam, ahhozképest hogy ritkán van úgy. Lakkozom a körmöm, változó milyen színű, inkább a világosabb körömlakkokat szeretem. Remélem tudtam valamennyit "segíteni" bár a válasszokat remélem nem arra használod hogy alkalmazd őket, mert a stílusodat magadnak alakítsd ki.:D
2017. jún. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!