Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hová kerülnek a ruhaboltokból...

Bapti kérdése:

Hová kerülnek a ruhaboltokból (akár ruházati láncok, akár egyedi kisboltok) a leárazások után el nem kelt termékek?

Figyelt kérdés
Aki dolgozott ilyen helyen, az mit tud?

2017. febr. 22. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak feltevés de szerintem vissza viszik a raktárba és online árulják amég el nem kel az összes. Ezt azért gondolom így mert pl a h&m oldalán sokkal több ruha meg leárazás van mint a boltba.
2017. febr. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem marad meg semmi, leárazzák a cuccokat addig, amíg el nem kel.
2017. febr. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kisebb üzleteknél, nem nagy láncolnál: Nem marad meg, leárazzák szezon végén és eladják. Vannak 2-3 éves ruhák is üzletekben, nincs ráírva a vevő számára, hogy mikori, azt is megveszik.

Ami bizományis és nem lehet eladni, azt visszaküldik az eladó cégnek.

2017. febr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A kérdező vagyok.


# 1: ez lehetséges. Mondjuk kicsit más: én viszont tapasztaltam olyat (még akkor, amikor nem vitték el a leárazott dolgokat), hogy a boltban van és a webshopban nincs. Hervisben és dekában is volt ilyen. Pedig bőszen hirdetik, hogy a weben minden megvan, ami a boltban is.


#2: A HM-ben viszont egyik napról a másikra eltűntek a boltból a leárazott dolgok. Pont ezért tettem fel a kérdést.

Valamint az egyik pláza márkaboltjában (nike, adidas, budmil? passz) az eladó mondta, hogy ha érdekel a kabát, akkor vegyem meg, mert kb. 2 hét múlva elviszik a téli cuccokat.


#3: kis üzletnél ez elképzelhető.

2017. febr. 22. 13:02
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
a hádába
2017. febr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!