Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire gaz a telitalpu+hatiz...

Mennyire gaz a telitalpu+hatizsak gimiben?

Figyelt kérdés

2017. febr. 24. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Mekkora a telitapu?
2017. febr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

hat nezd, szerintem a magas sarku / telitalpu magasitott cipok eleg furan mutatnak a tipikus hatizsakkal. iskolaba szerintem a legjobb, ha lapostalpu cipoben mesz. kenyelmileg is, ill stilusilag is az illik egy iskolataskahoz.

ha neha megis a kicsit felnottesebb, noiesebb stilust szeretned valasztani, akkor 1-1 alkalommal belefer a telitalpu egy noi taskaval.

2017. febr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát...szerintem egy picit furcsán néz ki. Egyikkel sincsen semmi baj, mindkettőt fel lehet venni a suliba, de nem feltétlenül együtt. Én is hátizsákot hordok a suliba, bár "lányosat" (kisebb méretű, csipkés) és csinosabb ruhákat hordok, jó időben pl. balerinacipővel, de mondjuk egy elegánsabb, nagyon csinos, nőies szerelést már nem vennék fel hozzá mert az már nem lenne szép. Szerintem az egy jó ötlet lehet, hogy ha van olyan napod, amikor kevesebb cuccot kell vinned, akkor egy válltáskát viszel magaddal és akkor csinibben is fel tudsz öltözni hozzá. Persze, attól is függ, hogy konkrétan milyen cipőről, hátizsákról van szó mert ha a cipő sem túl csinos és a táska sem sportos, akkor lehet, hogy még belefér. Ha jól érzed magad benne, neked tetszik az összhatás, akkor hord nyugodtan. :)
2017. febr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!