Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megfelelő volna ez a ruha egy...

Megfelelő volna ez a ruha egy nyári esküvőre?

Figyelt kérdés
[link]
2017. febr. 26. 17:35
 1/7 anonim válasza:
18%
Én ezt inkább koszorúslány ruhának tudnám elképzelni egy világosabb színben.
2017. febr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem abszolút NEM. Oké, hogy nyár, de azért egy esküvőn nem illik ennyit mutatni magadból. Ráadásul túl sötét, túl komor, és hát eléggé csúnya. Esetleg valami névtelen festő kiállításán tudnám elképzelni, egy olcsó pezsgőt iszogató, tetovált szemöldökű ötvenéves műgyűjtő asszonyon. Rajta sem tetszene, de oda talán illene. De esküvőre semmiképp.

Ha csak vendég leszel, akkor valami egyszerűbbet, nyáriasabbat, vidámabbat és főleg csinosabbat válassz. Valami halvány, világos színt, púder, barack, esetleg valamilyen apró virágmintás.

Ennek a ruhának az anyaga sem jó, hiába takar keveset, beleizzadnál 5 perc alatt, és még látszana is rajta.

2017. febr. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem teljesen jó.
2017. febr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%

Mondjuk egy színes övvel( élénk kék, pink citromsárga stb) ugyanolyan színű cipővel táskával, körömmel kiegészítőkkel simán.

Bár ez az anyag nagymelegbe nem szerencsés főleg ha izzadós is vagy.

2017. febr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem semmi gond nincs a színével, nekem a fazonja nem tetszik. De ha neked tetszik, akkor jó. Túlöltözni nem fogod a menyasszonyt...
2017. febr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Igen. :)
2017. febr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én simán felvenném. Max egy sálat teríts a hátadra
2017. febr. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!