Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok mit szóltok? Stílus?

Lányok mit szóltok? Stílus?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2017. febr. 27. 20:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Botrányos.
2017. febr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%
Abszolut noies. Komolyan, fiuk ne mar. FERFIAK LEGYETEK AZ ISTENERT!!!! Ezek a ruhak katasztrofak. Nezzetek mar korbe, egy igazi ferfi nem ilyeneket hord :)
2017. febr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
nagyon rusnya. cigánybárós xd
2017. febr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
szerintem nem.
2017. febr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

♡ imádom


de mit vársz egy magyar oldalon....mindenki le fogja b...izni...meg ilyenek.

itt csak a dokkmunkás sztájl a divat ...akkor vagy igazi fèrfi ha vízóraleolvasónak vagy öltözve

2017. febr. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem tetszik ez a stìlus. De ha valakinek ez jön be az ő dolga.
2017. febr. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Ezzel, hogy mit var egy magyar oldalon vitaba szallnek. Regen te lattad a ferfiakat igy oltozni? (Mielott jonne, hogy a nok se igy oltoztek, ugyanugy ervenyes, hogy a nok ne ugy oltozzenek mar mint az utszeliek, ugyanaz) de Istenem.. ne mar. En elfogadom, ha valakinek ilyen az izlese nem szolom le. De ilyen mintat mutassunk a gyerekeknek? Meg peldaul amikor Justin Bieberrol lattam egy olyan kepet hogy a nadragja a segge alatt log es latszolag direkt van igy? Es meg sorolhatnam. Te orulnel ha a gyermeked igy nezne ki? Ferfiak legyetek mar sracok, konyorgom
2017. febr. 28. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%
igen....nagyon hálás lennèk ha az èn gyerekem már fejben felzárkózna a nyugathoz ès nem vinne sem a divatba sem az èletèbe homofobitást, rasszizmust, sztereotípiákat hanem mernè vállalni önmagát ès ilyen mèregdrága ruhákban adna magára ès igènyes lenne.de nem fogok itt leállni vitatkozni hiszen mint látszik kelet európában vagyunk...nincs mit tenni ...marad a flaneling meg a faterfarmer, surranóval.👏👏👏ja ès ő egy előadóművèsz, nem sok ilyet se láthattál itt mo.gon úgyhogy megèrtem a zavarodottságod...de kèpzeld ők sokkal harsányabban öltöznek...lehet hogy az adott kèpen èpp jelenèse volt.tudod marketing! ha egy fehèr ingbe fekete nadrágba lenne akkor te sem figyeltèl volna fel rá. na pá! majd 50 èv múlva eljutunk ide....vègülis a 70 es èvekbeli mo.gon a farmer is borzolta a kedèlyeket...most eljutottunk oda hogy fel lehet venni ès lehet hosszú hajad anèlkül hogy kormányellenesnek vagy anarchistának neveznènek.talán ezzel is így lesz csak lazuljatok már egy kicsit
2017. febr. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Alljunk meg egy szora. Te orulnel, ha a gyereked iy nezne ki? Mindenkinek lehet izlese, de azert alljunk mar meg. Ez NEM ferfias. Nem allok le veled veszekedni, mert a velemenyem ugyse fog valtozni :D szerintem amit sokan "ferfiasnak" gondolnak, az minden csak nem az. Ki mondta, hogy ugy kell kinezni? :D:DD eleg szomoru, hogy ebben a mai vilagban ez szamit fefiasnak. Neveljetek csak igy a gyerekeiteket, majd meglatjuk melyik fog ervenyesulni :D fiuk ti meg vegyetek mar eszre, hogy a normalis nők NEM erre buknak. Nem allok le veszekedni, cdak rossz nezni hova fajul a vilag.
2017. febr. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%
Szexuális. TIni vagyok, a korcsoportom nagyon bálványozza, nekem nem tetszik.
2017. febr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!