Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ebben az időben milyen kabátot...

Ebben az időben milyen kabátot viseltek? Téli vagy már tavaszi? Sapka sál kesztyű?

Figyelt kérdés
2017. febr. 27. 22:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Télit, alatta póló + sál. Reggelente még hideg van.
2017. febr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
rajtam tavaszi kabát van. sapkát, sálat, kesztyűt csak akkor hordok, ha pl. -10 fok van, és havazik :D
2017. febr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tavaszi kabid az milyen ballon?
2017. febr. 27. 23:01
 4/12 anonim ***** válasza:

Sapka, sál, kesztyű - nálam kilőve, nagyon elszoktam tőlük, sálat amúgy se hordtam, inkább fel a kapucni, ami a fejemet és nyakamat egyaránt eltakarja, és kabátzsebbe a kéz.

Mostanság napszaktól függ a dolog, mivel éjszaka eléggé lehűl a levegő, olyankor még télikabát, de nappal délutános műszakba jövet-menet elég a vékony dzseki is!

2017. febr. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Reggel-este télikabát, napközben tavaszi.

Sapka-sál-kesztyű változó, de általában reggel-este még felveszem.

2017. febr. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ez a baj hogy 2 kabatot nem akarok cipelni 12 kor elindulok dog melegem van telibe este meg mar faznek a tavasziba. Kozven nem megyek haza bkvval jarok
2017. febr. 28. 09:50
 7/12 anonim ***** válasza:
Én 10 fokban egy vékony kardigánban elvoltam (viszonylag gyorsan sétálok alapból szóval felmelegszem) de amúgy egy tavaszias kabátot, pl műbőr dzsekit.
2017. febr. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én is bőven jól érzem magam már egy tavasziban. A színe is vidm, világosabb, már 2 hete átváltottam rá, szerintem tudat alatt már így sztrájkolok a tél ellen! :D :D Ha napközben meleged van, de este fázol, rétegezz! Dobj be a tatyódba egy pulcsit, kardigánt, nem foglal olyan sok helyet.
2017. febr. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én tavaszi bőrdzsekit + kötött sálat, mivel fázós a nyakam :D
2017. febr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem ma bomber dzsekiben is melegem volt egy poloban alatta. :D Másokon meg nagykabátot láttam sállal 10+ fokba, hát szornyu hogy nincs meleguk. :D Egyebkent ido fuggo mit hordok, nem a honap donti el, hanem hogy mennyire van meleg.
2017. febr. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!