Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ma reggel nagyon sokan tavaszi...

Ma reggel nagyon sokan tavasziasan voltak felöltözve. Ti kinéztek az ablakon reggel és utána öltöztök fel?

Figyelt kérdés
Én általában a tegnapi naphoz viszonyitva öltözők fel, ma is téli kabat volt rajtam és jól meg is izzadtam. De rengetegen bőrkabátba meg conversebe voltak. Reggel kinéznek az ablakon vagy ennyire hisznek az előrejelzésnek?
2017. febr. 28. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Kinyitom minden reggel az ablakot minimum tíz percre és megnézem a kinti hőmérőt is.
2017. febr. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Reggel az első dolgom, hogy kinyitom az ablakot és szellőztetek. Az alapján jól fel lehet mérni a kinti helyzetet.


Ha az előző nap alapján öltözöl fel érhetnek meglepetések.

2017. febr. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A telefonom mutatja hány fok van. Meg a tévé is megmondja milyen idő lesz másnap.
2017. febr. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nemcsak kinézek, mert az csalóka, hanem kinyitom az ablakot és odaállok a hőmérséklet felmérésére. Elolvasom az előrejelzést. Van kinn két fa, ha hét ágra süt a nap, de bőszen hajladoznak, az is gyanús, hogy szeles idő elé nézünk. Volt már, hogy vissza kellett fordulnom az ajtóból ernyőért, mert a szemerkélő esőt bentről nem lehetett látni.

Az előző naphoz soha nem viszonyítok, akkora eltéréseket tapasztaltam már.

2017. márc. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
100%
Reggel az az első, hogy nyitom az ablakot és körülnézek. Van az ablakon egy hőmérő is, valamint a gépemen is meg szoktam nézni este hogy milyen idő várható.
2017. márc. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Kilépek az ajtón egy percre, aztán felveszem a tervezett kinti ruhát és megint kilépek, ha jó akkor aznap abban megyek.
2017. márc. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

Nagyon sokan az előző naphoz, de minimum az aznap reggelhez viszonyítanak, előrejelzésről nem is hallottak.

Ők azok, akik májusban a reggeli napsütéses 18 fokban elindulnak rövid gatya pólóban, mert halvány fogalmuk sincs róla, hogy 10 órától tartós eső, délután már csak 8 fokkal.

Meg azok is, akik nyár végén az előző napi hidegfront (17 fok) után, a másnap elindulnak kabátban a napközbeni 26 foknak.

2017. márc. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Reggel nézek egy óránkénti előrejelzést a telefonon. Aznapra még viszonylag megbízható a dolog.
2017. márc. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!