Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van itt olyan aki a tally...

Van itt olyan aki a tally weijl-ben készül venni nadrágot vagy barmit? Eleg nagy problémám van!

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne!! Teljesen ki vagyok borulva, en buta módon vásároltam egy nadrágot ott ( Westend) es olyan szemetek ebben a Tally weijlben( másikban nem ez van, csak sajnos csak ugyanoda lehet vissza vinni) hogy nem engedik a penz vissza fizetést, es le vásárolni nem tudom mert nagyon nem nekem való.... azt talaltam ki, hogy ha utalványban kérnem a pénzt es valakinek oda adnam aki pont vásárolni készül ott , nekem meg a pénzt adna oda az illető, ilyen nem működne ? Nem akarom le vásárolni es muszaj lenne nekem mostanság máshonnan egy nadrág, mert tonkre ment a tobbi... es jövőhet hetfon utazom konretan kulfoldre ... nagyon rossz helyzetben vagyok, de oda menni felek ismeretlenül egy sorban álló lanyhoz, hogy na megis gyere itt egy kartya te meg add nekem pénzbe .... :(((

Segítség !?:(


2017. febr. 28. 22:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Pontosabban a minőségével van a bajom, katasztrófa es teljesen le is nyúlik rólam ...
2017. febr. 28. 23:00
 2/3 anonim ***** válasza:
73%

Nezd, a nadragjaik valoban gyenge minosegek, de 4 opciod van:

- levasarolod ott masik nadragra

-levasarolod ott, de nem nadragot veszel

- vkit leszolitasz ott, es cserelsz vele kartyat penzre ( nem nagyon fog belemenni senki )

- egy ismerost, baratnot kersz meg ilyen cserere


Ezen kivul, ha nincs tul sok raaldozhato kereted:

-veszel valahol egy nem tul draga gatyat

-turkaloba benezel, es ott vasarolsz

2017. febr. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kiteszed a kérést a facebook faladra és akkor látják az ismerőseid. Vadidegen nem fog elfogadni tőled kártyát, amin azt se tudja van-e rajt pénz (és mennyi).
2017. márc. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!