Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti milyen cipőt vettetek fel...

Ti milyen cipőt vettetek fel ma utcára? Ma még nem mertem balerinát de csizmiben beleizzadtam holnap már felvehetek egy balerinát nem fogok megfazni?

Figyelt kérdés
2017. márc. 2. 10:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

Vannak átmeneti cipők, bokacipők, stb

Én pl azt veszek fel.

2017. márc. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Igen, valami zártabbat kéne még szerintem balerina még korai lehet. Én magassarkú bokacsizmában leszek, bár lassan beszerzek valami még átmenetibbet
2017. márc. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
Az igen. :D Hótaposó után egyből szandál.. :D
2017. márc. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
Én átmeneti bokacipőt hordok most, a balerina baromira korai még, épp hogy vége a februárnak. Nincs még olyan jó idő.
2017. márc. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Sunshinedoll ***** válasza:
69%
Edzőcipőt
2017. márc. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem hotaposo hanem vekony bokacsizma utan ami mar meleg
2017. márc. 2. 13:50
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen időben érdemes hordani azokat a csizmákat, amiket igazi téli időben nem lehet (mondjuk mert a tükörsima talpuk életveszély)... szóval nálam most a csini csizmák mennek, aztán majd április közepétől jöhet kb. a balerína!
2017. márc. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tekintve, hogy az összes! cipőm és csizmám Magyarországon maradt, én pedig Svájcban élek, a téli bakancsomat.

Még jó, hogy a kiskabátomat elhoztam, különben meghalnék a melegtől :D

Szívás, ráadásul egy hónap, míg megyünk haza - meg fogok pusztulni addig... vagy elküldetem a vászoncipőmet postán.

2017. márc. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Metionin ***** válasza:
Martens bakancsot. Az bőr de nem bélelt, ebben az időben épp jó. Tegnap melegebb volt, akkor ilyen félcipő volt rajtam de abból is vastag talpú. A papírvékony talpú balerina szerintem még nagyon korai, pláne ha az embernek ácsorognia is kell kint pl. buszmegállóban.
2017. márc. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bokacipőt
2017. márc. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!