Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Anyam meglátott amikor felkelt...

Anyam meglátott amikor felkeltem és öltöztem át a pizsamábol és meztelen voltam. Ciki volt. Mit tegyek? 17/f

Figyelt kérdés
2017. márc. 4. 09:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Azoknak akik azt írják, hogy gyerkőcként ő mosdat,pelenkáz, öltöztet, nem állja meg a helyét.


A baba --> kisiskolás korszak között amíg esetleg anyuci látja a gyereket meztelen, és aközött miután a gyerek egyedül fürdik öltözik és 17 éves kamasz látszólag majdnem teljesen kifejlődött fiatal felnőtt lesz, eltelik pár év A kis kukacból nagyobbacska lesz. Nyilván ettől egy anya nem néz másként a gyerekére meg amúgyis látott már olyat.


Viszont egy olyan családban ahol az egymás előtti meztelenség tabunak számít, igenis hozhat kellemetlen szituációkat.

De nem kell ezt felfújni, el kell felejteni azt kész.

2017. márc. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
45%
Gimnofób...
2017. márc. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Hülyéz vagy
2017. márc. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
45%
Te meg hülye gimnofób
2017. márc. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!