Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Én csak is fekete ruhákba...

Én csak is fekete ruhákba érzem jól magam. De én meg azt érzem, hogy mint lány. Jobb lenne ha én csajosabban öltözködnék. De a fekete a mindenem. Szerintetek milyen a stílusom?

Figyelt kérdés
2017. márc. 4. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Démoni.
2017. márc. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
attól függ, hogy áll neked. a fekete kimondottan dögös elegáns lehet. nem tudom mit hordasz, estélyi feszülős ruhát, vagy xxl-es metálos pólókat? az azért nem mindegy
2017. márc. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Feketéből is lehet csajosan öltözködni.

Öhm szerintem milyen a stílusod? Mondjuk írhatnál is róla, nem csak annyit hogy feketét hordassz:D

2017. márc. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

A fekete nem egy noies szin,ezert inkabb valts vilagosabbakra.

Igy eleg gyaszosnak tunsz.

2017. márc. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
honnan tudod milyennek tűnik? hát nem is láttad !
2017. márc. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
89%
Már nem azért de fekete ruhából is létezik nőies. Szoknyák, egyberuhák, blézerek, nőies cipők? Nem kell lemondanod a feketéről ha nem akarsz, csak egyszerűen válaszd a nőiesebb darabokat. Esetleg vegyél fel hozzájuk 1-1 színesebb darabot, de ha nem szereted, akkor felesleges.
2017. márc. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Off: miaz hogy a fekete nem nőies szín? Mert ha egy pasinak azt mondják hogy a rózsaszín nem férfias, azt még megértem... de hogy egy teljesen alap színre amit a legjobban lehet kombinálni és gyakorlatilag mindenkinek jól áll (persze a ruha fazonjától függően) azért kicsit erős azt mondani hogy nem nőies...
2017. márc. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%

A fekete szín nem zárja ki a nőiességet. A kis fekete ruha, fekete magassarkúval a világ legklasszikusabb szerelése amiben szinte bárhol megjelenhetsz.

A szín önmagában nem egy stílus.


Milyen ruhákat hordasz kérdező?

2017. márc. 5. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
17%

Na latod 7-es!


Megint a kettosmerce es a nok elonybe segitese amit irsz!


Szerinted akkor olyan,hogy ferfias szin nem letezik csak noies?

Es a tobbi tarsad szerint is?

2017. márc. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!