Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a cipő hogy álna férfin? 20/F

Ez a cipő hogy álna férfin? 20/F

Figyelt kérdés
[link]
2017. márc. 5. 12:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mint tehénen a gatya.
2017. márc. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Jol!

Elegans es jo a szine is.

2017. márc. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit nőies
2017. márc. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%
Ha ez noies akkor a csajokon az acelbetetes bakancs milyen?
2017. márc. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%

A csajokon jó az acélbetétes!

Koncerten legalább nem kell attól tartani, hogy széttapossák a lábamat meg nyugodtan lehet benne pogózni anélkül, hogy a cipőmet félteném. Nagyon strapabíró meg kényelmes.


Ha szerinted egy nő azért nem nőies mert acelbetétes bakancsot hord akkor nállad elég nagy bajok vannak.

Egy nő nem a ruházata miatt nő. Egy nő olajos munkásoverálban is lehet nőies, nem csak akkor ha kiskosztümben van vagy csöcskidobós miniruhában feszít.


Szerintem mindenki azt hordjon amit akar.


Szerintem tök jo a képen a cipő, különleges lenne egy férfin (jó értelemben) és egyáltalán nem tucat, van benne egy kis elegancia is.

Bírom az olyan pasikat akik be mernek válalni "női" darabokat (ez a csizma szerintem pont uniszex, úgyhogy bárki hordhatja).

Amúgy külföldi divatblogokon sok ilyesmi cipőt látok férfiakon.

Meg itthon is láttam már egy két elegánsabb srácon.

2017. márc. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! akkor egy próbát megér :)
2017. márc. 17. 18:58
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

5!

Egy no acelbetetesbe legalabb annyira no mint egy ferfi tusarkuba....

De ahogy latom a te kovetkeztetesedet egy igazi ferfi magassarkuba is ferfi tud maradni.

A koncertes peldad jo En azzal kontraznek ra hogy egy targyalasra ha elegans akar lenni egy ferfi akkor vegyen magassarkut mert az elegans...

Jo a parhuzam?

Amugy koncertre lehet barmilyen elnyut cipobe menni ugy mint ahogy a fiuk teszik, mert nem i vasakat pakolunk,hogy munkavedelmi felszereles indokolt legyen.

2017. márc. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Sajnos még mindig nem érted a lényegét.

Nem feltétlenül a ruházat miatt lesz valaki nőies vagy férfias.


Nem tudom, hogy te milyen koncertekre szoktál járni, de én 47 kilós kis termetű lányként kifelyezetten hálát adtam a szerencsémnek, hogy amikor mentem Amon Amarth-ra acélbetétesben voltam. Így is kissé tönkre lett vágva a bakancs.


Na mindegy mindig is lesznek olyan okos emberek akik szerint azért nem nőies valaki mert bakancsot hord.

Te amúgy felfogtad, hogy egy lábbeliről van szó?!

Most szerinted komolyan egy cipő határozza meg valaki nőiességét?

Hát elég szar lehet neked.

Lehet valami láb fetisiszta vagy, hogy ennyire számit neked, hogy ki milyen cipőt visel.

2017. márc. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Hat pont a ruha teszi az embert a mondas szerint amit nem hulye emberek talaltak ki es nem veletlenul...


Nehogy arrol probalj meggyozni ,hogy egy magassarkus notol elegansabb egy acelbetetes trampli!

Mert egy ilyen bakancs minden csak nem egy kecses noies viselet, max a kek osztrigaba megfelel.

En a parommal voltam Slayer koncerten edzocipoben es a poron meg par ralepesen kivul amit tul lehet elni semmi baja nem lett!

Egy koncertre nem kell bohocnak oltozni,nincs ra indok.

Igen nagyon szar Nekem mert mindeg szep es oltozkodni tudo noim voltak akik igenyesek voltak a kulsejukre.

Nincs beteges berogzottsegem,de szerintem egy non ez a fajta bakancs es az indokolatlan gumicsizma varosi viselese az oltozkodes legalja...

2017. márc. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem azért mert acélbetétes bakancsot veszek fel koncertre az nem egyenlő avval, hogy bohócnak öltözök.

És nem hiszem, hogy igénytelen trampli lennék egy bakancs miatt.

Szoktam adni az öltözködésemre is, van stílusom csak nem az éppen aktuális divatot követem agymosott bírka módjára.

Egy kicsit extrémebben öltözök mint az átlag de igénytelen az biztos, hogy nem vagyok.

Magassarkút sosem hordanék mert szerintem rém kényelmetlen.

Tudod én az a fajta nő/lány vagyok aki nem a nőiességét előtérbe nyomva akar érvényesülni.

Ezért nem is öltözök úgy, hogy az most iszonyat nőies legyen. Olyan ruhákat veszek fel amik kényelmesek és amikben jól érzem magam (jelen esetben ez egy testre simuló nadrág, egy bőrkabát, bandás poló vagy csak valami fekete és acélbetétes bakancs vagy tornacipő. Szóval igen, nem vagyok az a tipik cicababa aki nonstop magasarkúban flangál de, hogy trampli se vagyok az is biztos)


A hozzászólásaidból látszik, hogy egy rém felszines alak vagy.

2017. márc. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!