Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete farmer dzsekit hol...

Fekete farmer dzsekit hol kaphatok?

Figyelt kérdés

Marha ritkán járok ruhaboltokba, gondolom a kérdésből kiderült :D

Fekete farmer dzsekit akarok, hogy tudjak belőle "battle jacket"-et csinálni. Valami ilyesmit..

[link]


De nem tudom, hogy hol tudok ilyet kapni, neten szétnéztem, sehol se találok olyat ami fekete, de farmeranyagból van.


Szeged közelében lakok, ha valaki esetleg idevalósi és konkrét helyet tud mondani, az lenne a legjobb, de ha csak üzlet nevet említetek már az is megteszi :D



#metál #farmer #fekete #dzseki #farmerdzseki #fekete farmer dzseki #battle jacket
2017. márc. 5. 18:26
 1/2 anonim válasza:
60%
Jajcica Pesten ott érdemes lenne széttnézni :)
2017. márc. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Metionin ***** válasza:
100%
Bőven nem a környékeden lakom de a héten vettem fekete farmerdzsekit az ázsia centerben. Mindenhol kerestem én is és épp erre a helyre gondoltam utoljára. Amúgy én is hasonló céllal kerestem, már rendeltem is egy rahedli felvarrót rá :D mire jön a jó idő és felvehetem, addigra elkészül.
2017. márc. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!