Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ünneplő ruhát szeretnétek?

Milyen ünneplő ruhát szeretnétek?

Figyelt kérdés

Ha ti dönthetnétek el, milyen ünneplő ruhát kelljen viselni az iskolátokban az ünnepségeken, milyet választanátok? Felsőtől alsó részig, cipőig, minden szabad döntés. ^^


(Olyan nem lehet, hogy hétköznapi ruha akkor is.)



2017. márc. 6. 03:17
 1/5 Metionin ***** válasza:
100%

Szerintem a miénknél maga az elgondolás jó volt, a kivitelezés viszont nem. Egyenszoknya (térdig érő), matrózblúz volt. Ha én tervezném, a blúz karcsúsított lenne és nem műszálas, valamint kevésbé átlátszó. Igazából ezzel szívtunk csak, mindenkin ormótlanul mutatott és borzasztóan viszkettünk benne.


Egyébként nekem pl. sok japán sulis egyenruha tetszik, szóval hasonló szoknya-blúz-pulóver kombót is bevállaltam volna.

2017. márc. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Esetleg pulóver helyett blézer? :)
2017. márc. 6. 20:30
 3/5 anonim ***** válasza:
A pulóver egyáltalán nem alkalmi viselet. Max. a fehér blúz fölé egy kék kardigán, kék szoknya, fekete cipő.
2017. márc. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
A hétköznapi egyenruhához gondoltam a pulóvert vagy kardigánt. Ünnepségekre lehetne helyette blézer.
2017. márc. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én ebbe mennék be az iskolámba :D


[link]

2017. aug. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!