Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mikor és hogyan jött divatba...

Mikor és hogyan jött divatba a csőszárú nadrág? (több lent)

Figyelt kérdés

Ez csak úgy eszembe jutott.

Én saját magamra levetítve úgy emlékszem, hogy mikor ötödik osztályos lettem, tehát 2011-ben kezdtem látni, hogy szinte már minden lánynak olyan van, és cikinek is éreztem már az én bőszárúimat (a bőszárút nem úgy értem, hogy trapéz meg ilyesmi, csak szimplán nem áll a testhez a szára, tehát nem szűkített).


Az okot talán értem is, legalábbis szerintem sokkal kényelmesebb a testhez álló, csöves nadrág mint amiket régen hordtam, bár az is igaz, hogy a szimplán csak szűkített farmereket nem szeretem, inkább a nyúlós, farmerhatásúakat.


Szerintetek mikor kezdett el ez igazán divatba jönni?

(Annak ellenére, hogy én 2011-ben kezdtem el érzékelni, tuti hamarabb volt.. szerintem ez csupán amiatt van, hogy ugye én akkor kerültem fel felső tagozatba, ahol ugye már nagyobb lányok voltak, akik már olyan nacit hordtak, mert azért nyilván pl. egy másodikosnak akkor még nem olyat vettek)


Köszönöm szépen előre is! :)



2017. márc. 10. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Én már elég öreg vagyok, egyszer már divat volt az 1980-as évek elején :-) A trapézokat szűkítettük be eleinte, akkoriban sokkal nehezebb volt farmerhez jutni (nem lehetett kapni, külföldről hozatták be a szüleink). Akkor ugyanúgy a trapéz volt előtte a divat, utána a répanadrág jött. Amúgy hordani a répa és az egyenesszárú a legkényelmesebb, ezek a szűkszárú csípő fazonok nagyon kényelmetlenek.

Sajnos a gyártók az anyaggal is nagyon spórolnak, mindent nagyon szűkre szabnak, én már nagyon unom ezt a kinőtt ruha divatot. Nem tudom, valaha divat lesz-e még olyan ruhába járni, ami nem tapad rám, van esése és kényelmes és csinos is...

2017. márc. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én általános iskolába láttam eloszor, hogy tobb embernek volt 2008-2009ben jott be igazán szerintem, akkor voltam 14 éves.
2017. márc. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Talan a 80-as evekbe a rokkbandak hoztak divatba, iron maiden,megadeth,metallica stb.
2017. márc. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!