Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nektek tetszik ha egy...

Lányok, nektek tetszik ha egy pasin fekete slimes ing van, sportosan viselve?

Figyelt kérdés
Ha valaki ilyet visel egyetemen mondjuk, az jól néz ki vagy inkább feltűnősködésnek hat?

2017. márc. 10. 23:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Az meg milyen?
2017. márc. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jól néz ki. ;) (egy egyetemista)
2017. márc. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez még kevés, lehet jó is meg rossz is. Kép?
2017. márc. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mit értesz sportos alatt? farmer és sport cipő? Mert az nem tetszik, számomra az ing nem illik egy tornacsukához. Attól most tekintsünk el, hogy a fekete ing szerintem csak keveseknek áll jól.
2017. márc. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy ujj visszatűrve könyékig majdnem, felül nem torkig begombolva és nem betűrve a nadrágba. Szóval nem az a nagyon elegáns fazon.

A nadrág pedig egy sötét színű szűkebb szárú nadrág a cipő pedig nem sport cipő hanem valami bőr típus Oxford cipő/Chelsea csizma.

Minőségibb darabokról lenne szó nem valami gagyi olcsóról.

Arról meg, hogy kinek áll jól engem a jobban kinézők közé sorolnak, a testalkatom is jó az ilyen ruhák hordásához (sportosan vékony, magas, a hajam is sötétebb színű)

2017. márc. 11. 09:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Slim inget illene betűrni, amúgy teljesen jó.
2017. márc. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igaz, de van amelyik eleve nem betűrős ing mivel túl rövid ahhoz, hogy be lehessen tűrni.
2017. márc. 11. 12:31
 8/10 anonim ***** válasza:

Felénk miért nincsenek ilyen stílusú pasik?:(


Szerintem az ilyen ingek csak betűrve néznek ki jól, amúgy olyan suttyós hatást kelt bennem. Persze vannak ingek amik nem az elegáns fazonok közé tartoznak (pl a kockás, nem karcsúsított) azok meg betűrve néznek ki idiótán.

Féltem hogy a sportos alatt airmax és társai cipőt értettél, de megnyyugodtam hogy nem.

Ne feszüljön annyira az ing, mintha épp lepattanni készülnének a gombok, és természetesen betűrve. Úgy személy szerint nagyon is tetszene:)

2017. márc. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egy fekete ing pont hogy mindenkinek jól áll, mert hosszít és vékonyít, ráadásul komolyabbnak, férfiasabbnak mutat. Ha valaki mindig sötét ingben jár, az feltűnő, de ha váltogatja egy-két világosabbal, akkor a sötét inges napokon lesz valami különleges kisugárzása, ami magabiztosságot ad. Én legalábbis ezt tapasztalom, amikor sötét inget veszek fel.
2017. júl. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Naná, hogy igen! Csak tényleg kevés pasi hord inget, főleg feketét.
2017. júl. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!