Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendeltetek már a H&M honlapjá...

Rendeltetek már a H&M honlapjáról? Mik a tapasztalatok? Jeleznek előre, hogy mikor jön a futár?

Figyelt kérdés

Egyrészt kicsit tartok a termékektől, mert a képek alapján jól néznek ki, de jártam már úgy, hogy online kinéztem egy-egy cuccot, s a boltban teljesen máshogy nézett ki. Sajnos azokat a termékeket, amiket most rendeltem meg, a boltban nem lehet kapni, kizárólag online.

Ezenkívül: felveszi a kapcsolatot a futár, mielőtt megpróbálná kihozni az árut? Gondolom csak hétköznap van szállítás, amikor normális ember dolgozik, és nem tud itthon lenni egy hétig, hogy várja a csomagot, mint holmi Messiást...



2017. márc. 11. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokszor rendeltem már, eddig csak egyszer volt hogy egy felsőnek sokkal sötétebb volt a színe mint az oldalon. Küldenek majd emailt a kiszállítás napján reggel hogy pl 8.30 és 9.30 között viszik ki, de ha nem vagy otthon akkor fel kell őket hívnod a megadott számon és akkor gondolom lehet egyeztetni. Hétvégén valóban nem szállítanak
2017. márc. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem eddig az volt a problémám, hogy nem volt feltüntetve egy pulcsihoz, hogy crop jellegű, de miután megjött, felnéztem az oldalon a képekre a felsőkről, ugyanis kettőt vettem más-más színbe, és valószínűleg én nem figyeltem oda, hiszen a csajon magasított derekú szoknya volt, de szerintem akkor is odaírhatták volna, hogy crop felső. Ezen kívül mindennel meg voltam elégedve, pedig elég sokat rendelek tőlük.


A futár nem veszi fel, kivéve, ha gondjai voltak a szállítással (nincs senki otthon) ilyenkor a megadott telefonszámodat hívja fel. Kb. 2-3 napon belül ki szokta vinni amúgy a rendelt ruhákat.

Az első rosszul informált, én egyszer szombat délelőtt kaptam meg a csomagomat.

2017. márc. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sunshinedoll ***** válasza:

Engem még nem ért nagy csalódás a H&M oldalról rendeléskor, már ami a ruhák minőségét illeti. Ismerem a márkát, nagyjából tudom, mire számíthatok.

Általában 3 napon belül nekem ki szokták hozni a rendelést. Kapsz egy emailt akkor, amikor a cég átadja a csomagot a futárszolgálatnak, és kapsz egy emailt a szállítás napján reggel, és ott leírják, hogy körülbelül mikor viszik a cuccot. Igen, hétköznap van szállítás, de pl sokaknál megoldató, hogy nem otthonra kérik, hanem munkahelyre a kézbesítést (én is így szoktam). Ha megvan a telefonszám előfordul az is, hogy a futár felhív.


Ha esetleg nem tetszik az áru, vissza tudod küldeni, és visszautalják a pénzt.

2017. márc. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!