Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Red bull Pilvaker - Márc.15....

Red bull Pilvaker - Márc.15. mit vegyek fel?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, 24 éves, mit vegyek fel?

Nőies akarok lenni, elegáns. A pénz nem számít, ruhát venni fogok, max 1 millióig cipővel, ruhával, táskávl együtt.


2017. márc. 11. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem még elvihetnél a koncertre
2017. márc. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

:D :D

Én is ott leszek, majd figyellek, megnézem ki a legnagyképűbb a színházban! :D

De egyébként ciki vagy, nekem csak a táskám került ennyibe!

Jézusom... Márkát is megírjuk, hogy hol kell venned?


Egyébként csinos ruha és KOKÁRDA! (Mégiscsak egy nemzeti ünnep ugyebár...) Nem az árát fogják nézni a cuccaidnak, kivéve akkor, ha ráírod! (Írom ezt úgy, hogy kb mindenem designer darab, még mielőtt azzal jönnél, hogy irígykedem!)

2017. márc. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Leírtam, hogy maximum mennyit költenék most rá! Maximum! Fekete-bézs kombináción gondolkodom egyébként. A kokárda alap, de az megy mindennel.
2017. márc. 12. 06:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem értetted a válaszomat... De nem baj. Öltözz fel szépen, és kész! :D
2017. márc. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Te nem értetted! :) Pont azért írtam hogy összeget hogy mennyi a maximum határ, hogy ne csak a táska legyen 1 millió. :) De jó szórakozást!
2017. márc. 12. 20:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a következőket tudom elképzelni, elegánsak, nőiesek, de mégis egy kicsit ünnepi hatást keltenek:


1. Fehér ing (betűrve, teljesen begombolva) + fekete pulóver (betűrve) + sötétszürke ceruzaszoknya + kokárda + fekete vagy sötétszürke harisnyanadrág + fekete magassarkú cipő


[link]


[link]


2. Fekete galléros ruha + fekete harisnyanadrág + fekete magassarkú cipő + kokárda


[link]


Az elsőnél Ann Taylor, a másodiknál Asos a márka, de szerintem más márkáknál is találsz hasonló darabokat, nézz szét a Peek & Cloppenburgban, a Ralph Laurennél, Armaninál, Hugo Bossnál

2017. márc. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szóval mégsem értetted! :D :D
2017. márc. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!