Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Télre elég a mellény?

Télre elég a mellény?

Figyelt kérdés
Most amilyen jó idő van csak pulcsiban járok , és ezért gondoltam hogy télre elég egy mellényt vennem, de nem vagyok benne biztos , hogy nem lesznek e minusz fokok. Feltétlenül vegyek télikabátot is? - de hát a mellények is elég melegek , nem?
2008. okt. 12. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább vegyél egy kabátot is. Nem feltétlenül kell a legvastagabbat, mert tényleg nem úgy néz ki, hogy nagyon hidegek lesznek... de sosem lehet tudni. A mellény szerintem azért nem jó, mert ha olyat veszel, amiből kilóg a derekat, akkor simán kaphatsz egy vesegyulladást. Meg a karjánál is befújhat a hideg szél, amitől meg tüdőgyulladásod lehet. Én a helyedben mindenképpen vennék egy kabátot.
2008. okt. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegyél egy kabátot, hosszabbat, ami takarja a derekadat, a mellényt pedig max sok sok pulcsival ajánlom. Reggel amúgy is hidegebb van, akkor szerintem mostanság se elég már a pulcsi.
2008. okt. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%

Szija:)

Húú én kicst más h gondolom mint az előző válaszolók.Én a te helyedben egy mellényt vennék,mivel ugye..globális felmelegedés..és tavaly olyan enyhe telünk volt,h sosem mentünk -5fok alá..:S

Lehet h most még melegebb lesz.

Max,ha most nagyon hideg lesz télen vennék egy télikabátot is,mert a mellény utána tökéletesen alkalmas tavaszra,és őszre:))

Remélem tudtam segíteni:))

2008. okt. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Állítólag hideg tél lesz..s sztem a mellény max novemberig lesz elég! Úgyhogy inkább kabátot vegyél!
2008. okt. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Hát szerintem nem lesz elég egy mellény,annyira azért nem lesz jó idő télen,nem meditárrán országban élünk.Meg hát én még senkit sem láttam januárba meg februárba mellénybe futkozni.A mellény tavaszra meg őszre való.Szal mindenképp szerezz be egy kabátot amiből nincs kint a derekad.Emlékszem itt nálunk még most szeptember közepén egy hétig milyen hideg volt, kabátba fáztam.
2008. okt. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Tavaly nem ment 5fok alá? hát az meg h lehet? Én debreceni vok, de volt itt fagyás is..esett ho is, az állatoknál bevolt fagyva a víz..5foknál ilyesmi nem történik:)

És am a kérdésre válaszolva, vegyél télikabátot, a mellény édeskevés..

2008. okt. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nem. sztem vegyél télikabátot is elkel:P lehet h melegek a mellények de azér kinn hideg van én má most kicsit vékonyabb télikabátba járok:P
2008. okt. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Már régebben is akartam ehhez a kérdéshez hozzászólni,de az előttem szólok jól mondják....KABÁTOT is vegyél,ha nem akarsz megfagyni...tegnap olyan hideg volt,hogy még a kezem is zsibbadt amikor meleg közelébe értem...a sminkem meg az arcomra fagyott ...:D..mi lesz akkor télen???Várod a mediterrán időd mellényben decemberben?
2008. okt. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!