Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet olcsón egyszínű...

Hol lehet olcsón egyszínű pólókat venni?

Figyelt kérdés
Kampánynapra kellene 20-30 db, de mindenhol 1000-1500 fölött látok (még ebayen is..). Egyéb ötlet?

2017. márc. 13. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Te bemenni ázsiai üzlet ahol tulajdonos is ott van, kérni egyszínű póló, mondani kellene több darab, úgy 25 - árus mondja ár, te számolni és sokallani, mondani nagyon szeretnél kis kedvezmény, vinni inkább 30, adni olcsóbban. Árus mondani másik ár, te számolni és mondani egy alacsonyabb ár, csinálni alku.


(Én valahogy így csináltam utoljára, igaz majdnem 10 éve volt és 80 darabot vittem egyszerre. Amikor bemondtam a darabszámot a vietnami boltos rögtön előkerült a függöny mögül, egyébként onnan nézte kamerán mi történik, ki próbál lopni.)

2017. márc. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hdishop van kedvezmény, ha sok egyforma pólót veszel

decathlon

[link]

2017. márc. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1,A vásárlás után csoda,hogy nem hívott meg téged a gyereke esküvőjére:D
2017. márc. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!