Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Komolyan hamisítványt is árul...

Komolyan hamisítványt is árul a Peek&Cloppenburg?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Ennél a kérdésnél írták egy páran, hogy hamisítvány a táska. Az hogy lehet? Ezek a boltok nem csak eredeti termékeket árulnak? Nem bűntetik meg őket ha hamisítvány? Valaki kérem írja le, hogy ez hogy működik pontosan. Azért is érdekel, mert néha napján én is vásárolok a Peek-ből és amilyen drága, nem örülnék ha hamisítványba futnék bele.



2017. márc. 15. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne ez! Szoktam vásárolni Peekben, bár inkább csak CK fehérneműt.

Valentino táskám viszont van, eredeti. És ami a kérdésben linkelve van, az nagyon nem az. Ezek az eredeti Valentinok, itt az árak is látszanak:

[link]

2017. márc. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon nem ugyanaz a kategória. Ég és föld!
2017. márc. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

#Igen tudom, ezt sajnos en is eszrevettem. Meg csak a "V" betu kinezete sem stimmel, valamint nincs rairva a hatuljara a Garavani sem, de meg csak a Valentino sem. Ja es meg a betutipus sem egyezik, nem ertem. Komolyan ennyire gagyi utanzat lenne? Mert azt nem hiszem hogy letezik egy kulon Valentino marka Garavani nelkul.:D Nagy csalodas szerintem.

2017. márc. 15. 21:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon nem értem én sem! Jó lenne ha valaki tudna biztos választ adni!
2017. márc. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem ugyanaz a márka.
2018. júl. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Több valentino márka is létezik. Van a Garavani, Red Valentino és Valentino by Mario is.
2021. jan. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!