Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol kapok ilyen harisnyát?

Hol kapok ilyen harisnyát?

Figyelt kérdés
Fitnessesek és aerobicosok használják főleg a versenyeken erős rugalmas és többynire fényes anyagú, ha jól tudom többnyire tesztszínben lehet kapni abból is van pár árnyalat. valaki aki otthon van a dologban megtudná mondani hol kapok ilyet, és milyen fajtát érdemes hosszútávra venni? felnőttekre és gyerekekre egyaránt kéne. Köszönöm!

2017. márc. 16. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
C&A ban lehet ilyesmit kapni 45 denes
2017. márc. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát jó kérdés, énse láttam még ilyet sehol, pedig jó lenne. C&A-ben én harisnyát se láttam még, mások a decatlonba ajánlottak balett harisnyát, hát érdekes.

Szerintem a neten tudnál venni, az aerobic és fitnessek nem harisnyát vesznek, hanem lycra-spandex leggingst.

Azt lehet rendelni pl: [link]

2017. márc. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem kimondottan Harisnya kell. volt ismerősöm aki fittness versenyző volt ők is harisnyát vettek.
2017. márc. 16. 20:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor kérdezd meg az ismerősödet.

Egyébként én sem értem miért nem alap, hogy áruházakban, vagy fehérnemű boltokban áruljanak aerobic leggingst,harisnyát,zoknit, balett harisnyát, sport lycra fényes leggingset, táncos fellépő harisnyát, fényes dresszt-tornára, fellépésre.

Ezek kb 20 éve hiánycikkek.

2017. márc. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!