Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megbízható online shopok,...

Megbízható online shopok, mint a Brandy Melville vagy Urban shop?

Figyelt kérdés
Szeretném kipróbálni az online vásárlást, külföldi ismerősöktől hallom mindig, hogy náluk ez mindennapi, nem úgy, mint itthon, hogy mindig aggódva bontom ki a csomagot, hogy ugye a jó termék van benne (ha egyáltalán van benne valami...)? H&m, Bershka, Zara online üzleteket ismerem, de itt ugyanaz a kínálat, mint a boltban. A kédésben megemlített kettőről nagyon jókat hallottam, meg is néztem, nekem nagyon tetszik, de a kiszállítás Magyarországra szinte drágább, mint a megvásárolt termékek összegára... ezért keresek itthoni ill. Európán belülieket. Légyszi írjátok meg, ha van jó tapasztalatotok bármi ilyen online vásárlással, leginkább ruhák, kiegészítők érdekelnének.

2017. márc. 18. 13:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!