Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek a Vans old skool/A...

Szerintetek a Vans old skool/Adidas NMD runner/Air Force/vagy a Nike Huarache néz ki a legjobban? 15/L

Figyelt kérdés
2017. márc. 19. 14:53
 1/7 anonim válasza:
Nekem mind tetszik az Air Force kivételével, ez attól is függ neked milyen a stílusod. Pl nekem ezek közül csak a Vans jönne szóba, a többi az túl sportos, mert lazább stílusom van.
2017. márc. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

vans!

a többi ronda

2017. márc. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
szóval melyik tömegcipőt hordják a legtöbben? Adidas és Vans.
2017. márc. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ezek közül a Vans kivételével mindegyik jöhet! Ha egyet lehet akkor pedig a Nike AF1.
2017. márc. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
Nézegettem a képeket róluk, azt mondja meg valaki, miért mindenhol zokni nélkül a szutykos lábukkal bújnak ezekbe a cipőkbe?
2017. márc. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

utolsó nem biztos, hogy zokni, nélkül létezik ám titokzokni is ami sehol sem látszik ki...

egyébként sztem Nike Huarache nekem is az van és amelett, hogy jól néz ki iszonyat kényelmes...mondjuk az adidas is jól néz ki, az air force nekem nem tetszik, a vans meg hiába néz ki jól nem ér 18ezret, max 5öt adnék érte

2017. márc. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vans es huarache
2017. márc. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!