Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Tisza cipők megérik az árukat?

A Tisza cipők megérik az árukat?

Figyelt kérdés
Sose volt még Tisza cipőm ezért kérdezem. Jókat hallok róluk, hogy tartósak, kényelmesek és strapabíróak. Én mindig főleg Puma, Nike meg Adidas cipőket hordtam és elégedett voltam/vagyok az összessel ami eddig volt mert jól bírták a gyűrődést, de Tisza cipők is nagyon érdekelt mindig csak sajnos a közelemben nincs üzletük webshopon meg nem akarok/merek cipőt rendelni mert én szeretem a cipőket felpróbálni és úgy megvenni, hogy biztos passzoljon. Ha egyszer majd egy Tisza üzlet közelében járok tuti megnézem csak érdekel, hogy más, hogy vélekedik a márka cipőiről? Köszönöm előre is!

2017. márc. 19. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt, de én is azt hallottam, hogy nagyon jók. Egyik ismerősöm csak ilyen cipőt vesz.
2017. márc. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem most van,es nagyon kényelmes illetve eddig strapabironak is mondanám.Nalam viszonylag hamar tönkre mennek a cipők,de a Tisza cipomon semmi sérülés,vagy hiba nincs meg pedig mar használom egy ideje.En csak ajánlani tudom.
2017. márc. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
A színe nagyon ereszt és feltörte a lábam, maradok más márkáknál.
2017. márc. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Én hosszú éveken át csak Adidas cipőt hordtam, aztán tavaly előtt elegem lett belőle, mert jó 10 év alatt észrevehetően romlott a minősége sajnos. Ekkor váltottam Tiszára. Nekem egyelőre bevált, számomra megérte az árát.
2017. márc. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És Tiszában szerintetek melyik típus a jobb? Például most a Comfort, Compakt meg a Tradíció cipőikre gondolok mert ezek tetszenek így első ránézésre.
2017. márc. 19. 22:48
 6/6 anonim válasza:
44%
Nekem is súlyosan feltörte a lábam, utána 4 hónaposan le is vált a talpa, pedig kíméltem, kizárólag irodában használtam. A kínai cipőim tovább bírták sokkal. Számomra felejtős lett márka.
2017. máj. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!