Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Legjobb barátnőmnek (30 éves...

Legjobb barátnőmnek (30 éves lesz) szeretnék órát vásárolni szülinapjára, szerintetek melyik lenne jobb választás?

Figyelt kérdés

Eléggé extravagáns csajszi, szereti a divatot. ezeket néztem ki:

[link]


[link]


Már ő is nézegette ezeket, ti melyiket választanátok?



2017. márc. 21. 09:49
 1/9 anonim ***** válasza:
35%

Nekem a 2.jobban tetszik. Mutatósabbak, mint egy bőrszíjjas karóra.

Olyan van Nekem is, csak aranyban.

2017. márc. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem pont a masodik 12 egy tucat. Csunya a szija. Unalmas. Az elsonek erdekes a szamlap formaja, dizajnos es szep a szija is.

Azt viszont erdemes tudni, hogy ezust vagy arany ekszereket hord? Mert ha meleg tonusu böre van akkor neki az arany szin jobban all. Hideg tonuson meg egyenesen csunya az arany ekszer.

2017. márc. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiért sokkal szebbek vannak,DKNY,Tommy Hilfiger,...stb
2017. márc. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Az én ízlésemnek mindkettő giccses a sok strassz miatt, de a kettő közül az első tetszik jobban. Érdekes a tok formája, szép a gyöngyház számlap.

Alapból nem szeretem a fémszíjat, így a szíj miatt is az első.


De szerintem az óra olyasmi, amit nem jó ötlet ajándékba adni, hacsak nem tudsz egy konkrét típust, amit a másik nagyon szeretne. Könnyű mellé lőni amikor a másik ízlését próbálod meg eltalálni.

Inkább vegyél neki egy ajándékutalványt, amin vehet órát! Akkor tőled kapja az órát, de ő választhatja ki.

2017. márc. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a második jobban tetszik, de mindkettő elég drága ahhoz képest, hogy nem olyan nagy márkák..egyébként #4-essél értek egyet, egy ajándék utalvány sokkal jobb..én is úgy kaptam a szülinapomra és én választhattam ki, hogy milyet szeretnék:)
2017. márc. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha az extravagancia a lényeg akkor javaslom nézz szét az axcent of scandinavia órái között!
2017. márc. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem igazán egyik sem tetszik,de talán a 2.at jobban eltudnám képzelni egy "extravagáns" nőn.Szerintem nézz körül a Fossilnál,Tommy Hilfigernél,DKNY-nél sokkal szebb órák vannak,és árban sem megrengetőek.
2017. márc. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az első a befutó, ma megvettem :)
2017. márc. 22. 15:51
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jol tetted, hogy megvetted a Bulova egy jo svajci ora.A tobbi hozzaszolo aki Hilfiger meg mindenfele szarra hivatkozik fogalma sincs,hogy hol kezdodik az ora illetve mi az annak latszo valami.
2017. márc. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!